Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc fumos. sa fie.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Si de la mine ai un SMS !!!!
      LOGANIST CONVINS !!!

      Comment


      • donez 4 bujii EYQUEM RFC52LZ (cu un singur electrod) in stare foarte buna.eu le-am schimbat cu unele bosch plus yttrium pentru ca au scanteia mai puternica si ma ajuta fiindca am gpl.nu sunt afumate sau intens folosite.
        Last edited by leopardu; 24 June 2012, 01:30.

        Comment


        • Are cineva o camera care sa filmeze HD? Poate imi poate imprumuta cineva vreo saptamana una. (vreau sa fac un filmulet dar vreau sa fie ceva mai calitativ -> camera mea foto nu e prea buna la asa ceva)
          sigpic

          Comment


          • Cand se merge pe Transalpina ????
            ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

            Comment


            • cand dispar norii ar fi cel mai bine. nu merita sa te duci acolo pe vreme inorata. dar cand esti la peste 2000m altitudine, vremea este instabila.
              sigpic

              Comment


              • Nu se mai merge pe Transalpina. S-a anulat pentru ca drumul este momentan blocat.

                PS: Bogdan, nu ai inteles la ce se referea.
                sigpic

                Comment


                • ba am inteles. poti sa ai o data stabilita, dar daca vremea este nasoala, bati drumul pe degeaba, ca practic esti in nori si nu vezi nimic. am fost si stiu ce zic. la campie si nu numai vremea era frumoasa, cand am ajuns acolo erau portiuni unde nu vedeai la 10 m. drumul a fost inchis si cand am fost eu anul trecut acum de ce e inchisa? eu am citit un articol din 23 iunie, dar cred ca s-a redeschis drumul de atunci. ce mai scartaiau anvelopele prin serpentinele alea la 60-80/h si am fost prin august, cand este arsita, soare si nici pic de nori
                  Last edited by bogdan_1984; 29 June 2012, 11:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • astazi am facut revizia ITP la loganul din dotare. la cei 4 ani si aproape 80.000 km la bord masina este ca noua.
                    sigpic

                    Comment


                    • baieti,vreau si eu sa plec pana la costinesti duminica noaptea.am inteles ca ar fi mai multe rute:una pe autostrada si de la murfatlar trebuie sa shimb sensul de mers,alta trecut cu bacul pana la macin si de acolo pe nu stiu ce sosea pana la navodari parca.care ar fi drumul cel mai scurt si cel mai bun?

                      Comment


                      • cauti drumul perfect pana la mare. ceea ce nu exista. pe la macin trebuie sa dai cel putin 40 lei la bac dus-intors. prin viziru drumul e in lucru dar se circula. vineri se asfalta un sens, respectiv cel dinspre gura ialomitei inspre viziru. prin baraganu-tandarei drumul are denivelari si limita 70km/h. cel pe autostraada nu-l cunosc. A2 o folosesc doar cand ma duc la bucuresti.
                        sigpic

                        Comment


                        • pai si pe dincolo pe autostrada trebuie sa platesti taxa de pod.daca e drumul mai scurt pe la macin as merge pe acolo.daca nu,merg pe autostrada.am cautat si pe net cele doua distante,dar imi arata numai drumul pe la tandarei.

                          Comment


                          • pe autostrada taxa de pod?! nu stiu. taxa pod stiu doar la giurgeni, taxa 9 lei pt autoturism la traversarea dunarii. si pe pod se lucreaza. vineri se circula pe un sens. prin macin sunt 204 km, prin viziru sunt 216 km, prin baraganu sunt 237 km si prin slobozia-A2 sunt 263 km. datele sunt luate de pe siteul via michelin
                            sigpic

                            Comment


                            • multumesc mult!azi ma interesez si cat e bacul.

                              Comment


                              • la trecerea bac sunt doua firme concurente. la una taxa pe masina e mai ieftina si la cealalta taxa pe pasager e mai scumpa si invers, la prima taxa pe pasager e mai scumpa si la a doua in speta e mai ieftina taxa la masina. deci cumulat iesi la acelasi pret, probabil cu o diferenta de vreo cativa zeci de bani. deci masina plus sofer este in jur de 19-20 lei si pasagerul este in jur de 1,50 bani.
                                altceva?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google