Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posibil sa merg si eu
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • si la mine .. dar asa am o impresie ca o sa mearga fiecare cu masina lui.... )

      Comment


      • Posibil sa merg si eu, cu masina. Poate facem o lista sa vedem cine merge si cine nu.
        ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

        Comment


        • la ora 9...10 sa fim acolo. asa am vazut postat pe threadul cu intalnirea. gicu mi-a spus ca bacul circula mai greu. si m zis sa plecam cu vo 2 ore mai devreme. deci cred ca pe la 8 sa ne gasim. acum sa hotaram unde ne gasi. astept pareri.ori la primarie, ori direct la bac.

          asa ca hai sa facem o lista.
          1 mcm022006

          Comment


          • asa ca hai sa facem o lista.
            1 mcm022006
            2 Cristi_LCD
            3...

            Propun sa ne intalnim direct la BAC (voi consumati aceiasi benzina dar noi care suntem din zona consumam mai putin) la ora 8.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • asa ca hai sa facem o lista.
              1 mcm022006
              2 Cristi_LCD
              3 Gabau86
              4
              5
              6

              Propun sa ne intalnim direct la BAC (voi consumati aceiasi benzina dar noi care suntem din zona consumam mai putin) la ora 8.
              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

              Comment


              • Lista.
                1 mcm022006
                2 Cristi_LCD
                3 Gabau86
                4 braileanu
                5
                6

                Propun sa ne intalnim direct la BAC (voi consumati aceiasi benzina dar noi care suntem din zona consumam mai putin) la ora 8.
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • Nu vreti sa ne gasim mai devreme la bac pe la 7 pana ne strangem mergem incet nu ne grabim .

                  Comment


                  • eu zic sa ne intalnim de la 7:30. iar la 8 sa fie plecarea ramane direct la BAC

                    Comment


                    • Hotaraste-te ma. Ori 8, ori 7 juma. Nu asa vorbisem prima oara, ca daca la 9 ar trebui sa ajungem, sa fim la 7 acolo?
                      sigpic

                      Comment


                      • ramane la 7,30 pana ne strangem si poate prindem un bac sa trecem toti odata.eu zic cai bine asa. mai anuntati si prin telefon eu am sai sun pe toti sa le zic .

                        Comment


                        • E bine la 7,30. La Tulcea ar trebui sa ajungem la 9,30. Tinanad cont ca dimineata e si ceata in doua ore ajungem la fix.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Ok. La 7:30 ne gasim la bac.
                            ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                            Comment


                            • Saltare . Am vorbit cu Mariusica deja( Stefane..eram f. ocupat si de aceea nu ti-am raspuns !!!)si din pacate nu pot merge .Ramane sa povestiti voi duminica si sa puneti poze pe site! Nu pot decat sa va doresc drum bun si distractie placuta !
                              LOGANIST CONVINS !!!

                              Comment


                              • multumim! ramane la 7:30 la bac

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google