Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doar la apan .dar nu iti recomand.

    Comment


    • 8 Aprilie GRATUIT la film!

      Daca foloseste cuiva dintre colegi, sau la rude ori prieteni....am vazut ca este o oferta la Cinema City Braila: pe 8 Aprilie este gratuit la film pentru cei care sunt nascuti in ziua de 8!
      Detalii exacte le gasiti pe site-ul lor, eu m-am uitat fugitiv dar m-am gandit ca poate intereseaza pe cineva.

      Comment


      • Dragi colegi, va doresc din suflet tuturor un PASTE FERICIT !!!
        LOGANIST CONVINS !!!

        Comment


        • multumim frumos Eugen, la fel va doresc si eu!

          Hristos a inviat!!

          Comment


          • Adevarat a inviat! Sarbatori cu bine alaturi de cei dragi!

            Comment


            • cunoasteti pe cineva in braila care indreapta tabla cu ventuze? nu vreau sa vopsesc. sunt niste impunsaturi in tabla de la alte portiere deschise aiurea.
              sigpic

              Comment


              • La Galati Bogdane am si eu la fel dar ai cam scump dupa cum zicea marius mcm

                Comment


                • Salutare stimati colegi!
                  Stie cineva, cumva, pe undeva...pe cineva care sa imbrace volane in piele...prin Braila, eventual Galati? Vreau ceva profesionist, cu bun gust si calitate.
                  Prin forum am vazut un user prin Timisoara parca, dar e mult prea departe.
                  Multumesc anticipat daca aveti ceva informatii.

                  Comment


                  • va salut; ma puteti ajuta va rog? vreau sa montez o galerie de admisie de megane 1.6 8v pe loganu meu 1.4; io nu ma pricep
                    daca e cineva, vb mai multe pe pm; multumesc anticipat!

                    Comment




                    • Poate mai e cineva interesat de chestia asta. Mai sunt 2 saptamani.
                      Andrei.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cam tarziu adus in vedere anuntul. Oricata indulgenta am avea 9 zile nu sunt 2 saptamini.
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • Salutare! scuze de deranj, am si eu o intrebare, imi poate schimba si mie cineva de prin braila led-urile de bord zilele astea? vin cu placa direct, si am si led-uri...asa mai ieftin daca se poate... de maine o sa fiu prezent pana pe 2 prin braila!! multumesc...daca puteti sunati la 0734565088

                          Comment


                          • de unde pot cumpara din braila bujii denso iridium power si ambreiaj sachs?
                            sigpic

                            Comment


                            • Bogdane,poti da comanda (la cel mai bun pret) la service-ul Vlascar pe str. rosiori intre garii si apolo.Eu am montat la ei ambreiaj LUK si sunt foarte multumit,plus ca si pretul a fost decent.Au preturi bune la piese si ti le aduce pe comanda in cateva ore sau de pe o zi pe alta.In plus daca montezi la ei piesele ai si garantie.
                              Last edited by leopardu; 28 April 2014, 03:53.

                              Comment


                              • Are cineva un set de fise de bujii de Logan in plus? Am nevoie de fisa cea mai lunga pentru o proba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google