Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu-i vorba ca ai fi neindemanatic,dar nu ai mai facut asta niciodata si mi se pare prea riscant sa faci asta pe masinuta ta.aia de la galati cred ca au scule profesionale speciale cu care indreapta tabla.crezi ca o sa o reusesti cu scule facute la strung?mai bine te uiti la baieti intai cum fac si apoi incerci si vezi daca iese.nu ma intelege gresit,e doar un sfat prietenesc.
    Last edited by leopardu; 24 May 2012, 21:51.

    Comment


    • uite aici e diferenta intre noi. cei care sunt dispusi sa riste ceva si altii care nu. eu unu sunt dispus sa risc mai ales ca-i masina mea si nu incerc pe a altuia. si asa masina mea si a lu iamagi dupa spusele lui sunt din categoria DEMO CAR, deci se preteaza sa incerc si asta. multam de sfat

      Comment


      • Asta seara va astept la discoteca GREEN CLUB intrarea este libera,pt cei care nu au cu ce veni se acorda transport gratuit cu microbuzele personalizate incepand cu orele 20.00 din fata Catedralei . VA MULTUMESC SI VA ASTEPT.

        Comment


        • Haideti la GREEN CLUB asta seara intrarea gratis .Multe surprize vor fi.

          Comment


          • am revenit si eu in forta dupa o absenta de aproximativ 10 zile.

            Comment


            • poate-ti tii gura ca sa nu mai lipsesti iarasi 10 zile sau mai mult.

              bine ai revenit

              Comment


              • o sa incerc.multumesc pt sfat.

                Comment


                • Vin cu o mica mare propunere.

                  Am de gand sa cumpar fonomin. Il voi folosi sa insonorizez podeaua ligheanului si posibil usile si plafonul. Vreau sa fac ceva de genul: http://www.dragosmanea.ro/insono/

                  Propunerea mea este, daca vrea cineva sa faca acelas lucru, sa luam un sul de fonomin si sa ne apucam de treaba. Metrul pe forum (demonhunter) e 10 lei, la Minet SA in galati, e 3.5 lei metrul, iar sulul are 40 de metri. Ajung 15 metri pentru o masina (absolut tot ce se poate demonta se insonorizeaza).

                  Vrea cineva sa cumpere? Ideea e ca ajunge foarte ieftin - sa luam 3 sa zic un sul, ajunge 50 lei fiecare si insonorizezi toata masina.
                  Eu maine o sa decid cum fac: ori cumpar cu 7 lei metrul de la Praktiker, ori cu 3.5 un sul si impart cu cineva (sa vand cu 6 lei ).
                  E cineva interesat?
                  sigpic

                  Comment


                  • ideea e buna. ai fi avut partener daca eram mai in banuti si eu..

                    hai .. bagati-va ca-i o idee foarte buna

                    Comment


                    • buna treaba.chiar imi place,dar deocamdata stau in banca mea.trebuie sa am timp si mai ales bani pentru a face operatiunea asta. gicule,buna idee!

                      apropo,am uitat sa spun ca azi am fost la itp fiindca pe 10 imi expira.am fost mai intai si am intrebat cat ma costa si mi s-a spus ca pana in 123 ron.am vrut un pret fix dar am primit acelasi raspuns.m-am dus acasa dupa cartea de identitate,am trecut pe la matusa-mea sa-i iau trusa si stingatorul ca ea are logan nou si m-am indreptat catre itp-ul cu pricina (cel de la capatul strazii rosiori).toate bune si frumoase,mi-au verificat franele (erau ok),mi-au verificat noxele (erau ok)dupa care mi-au dat o chitanta de 90 ron.am luat actele si chitanta si am plecat.cand am ajuns acasa si m-am uitat pe acea chitanta unde scria verificare itp 69 ron + revenire 21 ron.e normal sa-mi puna revenire pe chitanta atata timp cat nu mi-a spus de vreo problema sau nu m-a rechemat?sa inteleg ca trebuia sa le dau ceva?sau ce?
                      Last edited by leopardu; 7 June 2012, 23:45. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • revenire ti se da cand ai probleme la masina, ti le constata, apoi te duci la service sa le rectifici. deci taxa aceea de revenire a fost bagata fraudulos in BF.
                        sigpic

                        Comment


                        • ce oameni.daca nu le-am dat nimic inainte ca masina sa intre la itp tot si-au oprit ei ceva.bai fratilor,in ce lume traim?

                          Comment


                          • In alte locuri ITP-ul e deja 90-100 lei fara "reveneala".

                            Comment


                            • asta nu-i o scuza pentru astia.consider ca m-au pacalit.asta-i bataie de joc,nu altceva.

                              Comment


                              • Probabil au vrut sa te convinga ca vei reveni la ei peste 2 ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google