Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nene.. ti-au dat itp-u.. ti-au pus stickerul in certificatul de inmatriculare si eventual cel de pe numar ? daca le ai pe astea 3 sau cel putin pe ala din certificatul de inmatriculare atunci esti in regula si poti circula fara probleme

    Comment


    • in atentia celor care vor sa plece la mare sau in drum spre constanta prin giureni. drumul prin viziru - gura ialomitei este in lucru de la luciu pana la drumul european. practic e blocat in luciu. trebuie mers prin sat pe stradute pietruite. de la pod, pana la drumul european este blocat drumul. sunt ditamai pietrele pe strada (n-ai cum sa le muti) la pod, respectiv la intersectia cu drumul european. exista totusi solutia sa mergi pe drumul de pamant paralel cu cel de asfalt. cealalta alternativa este sa mergi prin baraganu - tandarei. drumul este peticit, cu gropi, dar se merge cu 60-80-100km/h.
      in situatia asta va urez, drumuri bune!
      Last edited by bogdan_1984; 14 June 2012, 16:38.
      sigpic

      Comment


      • Sau prin Slobozia...drum bun!
        MiNnRuZ

        Comment



        • Care te bagi la o miniregionala pe un traseu frumos?

          Pe 10-11-12 August - Slobozia - Amara-> Intalnire nationala. Poate ne mobilizam sa mergem mai multi.
          sigpic

          Comment


          • eu m-am abonat,gicule.o sa-mi iau cortul in principiu si s-ar putea sa mai vin cu inca un loganist care nu e la noi in club.

            Comment


            • LEO cu cortul mergi la AMARA ,bagate si pt transalpina.

              Comment


              • m-as baga,stefane,dar nu stiu daca am bani in vara asta ca mai am si alte cheltuieli.

                Comment


                • cand se merge pe transalpina?
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • Cand ai tu nunta !!!!!
                    LOGANIST CONVINS !!!

                    Comment


                    • ei na
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • grija mare pe unde parcati masinile noapte. se sparg rezervoarele de benzina....
                        sigpic

                        Comment


                        • in halul asta au ajuns golanii astia?se preteaza si la chesii de-astea?

                          Comment


                          • se face orice pentru un ban necinstit. daca se gaureste rezervorul, nu e ok daca il lipesti. este tratat materialul din care e facut rezervorul. m-am ocupat de un caz desta. in speta un matiz era patit. am fost la dezmembrarile de langa albina, am cumparat un rezervor si l-am inlocuit pe centura.
                            iti dai seama repede daca esti patit. miroase puternic a benzina langa masina. daca nu simti, ramai fara benzina in drum si daca nu-ti dai seama ca e spart, cand alimentezi curge pe gaura benzina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare, ma ajutati si pe mine?
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Sprijinul meu l-ai primit. Bafta!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google