Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rusine...NO COMMENT...
    PS: Pt ca nu-mi sta in caracter nu fac alte comentarii... oricum FOARTE DEZAMAGIT de calitatea de om, membru sau ..., cum suntem o adunare de oameni, oricum numai club nu este, de a fi cu bun simt si de a nu lucra lumea pe la spate, mai bine ii zici omului in fata decat sa te ascunzi dupa deget.
    De azi prezenta mea va fi doar pe forum si doar in anumite cazuri in ceea ce ma priveste.
    Salutare... si sa fiti sanatosi. "Golanca" avea dreptate... numai ca m-am trezit prea tarziu.

    Comment


    • Nu va suparati pe mine... Dar, rusine pentru ce?
      sigpic

      Comment


      • stiti foarte bine pentru ce !!!

        Comment


        • Alt suparat... spuneti-mi ma si mie de ce, poate ma supar si eu pe cei care sunt de vina


          PâS: pozele mele le gasiti in topicul Miniregionalei.
          sigpic

          Comment


          • Faceti cum credeti dar la nimeni nu le-a convenit ce sa intamplat
            asa am observat si eu nu suntem singurii care facem discutii din acestea
            daca era asa mai bine nu mai mergeam decat sa aud atatea discutii
            nu mi-a cazut nici mie bine dar asta e
            atat sa putut din partea organizatorilor au si ei o limita la cati am fost alta data care nu mai vreti nu mai mergeti nu-i obligatoriu
            si lasati supararea la o parte si haideti de 1mai sa facem un gratar sa ajunga si la cei care nu au putut beneficia de unul ieri si au ramas cu poftele
            Last edited by Cristi_LCD; 18 April 2010, 13:17.

            Comment


            • Incepand de ieri ma puteti considera exclus din LC Braila, cel putin la intalniri. Pe forum daca se va mai putea voi fi prezent, daca nu, asta e. Am crezut ca suntem o gasca de "prieteni", dar m-am inselat. PACAT. M-am trezit la realitate.

              Comment


              • Momentan am fost sfatuit sa nu deschid discutia pe forum deoarece "rufele se spala in familie" dar am sa fac cateva precizari:
                - premiile: cauciucuri si ulei nu le-am stabilit eu ci organizatorul (nu SoNyKeL ci bos-ul de la Tulcea)
                - cine ce premiu a primit nu am stabilit eu ci soarta. Personal as fi vrut sa primeasca toti cauciucuri dar stocul a fost limitat si s-a tras la sorti. V-am avertizat la intalniri ca datorita numarului mare se va face tombola. (Personal nu am participat la tragerea la sorti)
                - alte chestii referitoare la premii nu ma intrebati. Eu am aflat ce se da cu o seara inaintea voastra iar cine ce primeste am aflat cu 5 minute inaintea voastra.
                Daca nu credeti ceea ce v-am spus treaba voastra. Mai vedeti si la alte orase si o sa va convingeti.
                Referitor la alte aspecte in afara premiilor (in special parcarea) avem si noi vina noastra mai mult sau mai putin dar data viitoare nu aveti de cat sa organizati voi si sa comentam noi. Asa a picat.

                Discutiile pe tema de mai sus eu nu le voi modera. Asa cum am procedat si in alte dati cand eu eram cel acuzat de ceva anume eu nu-mi exercit dreptul de moderare.

                Am inteles ca au fost nemultumiri si in privinta mancarii. E vina voastra, eu v-am avertizat de inainte.

                @valentync: imi pare sincer rau pentru brambureala cu cazarea. Chiar as fi vrut sa ramanem impreuna peste noapte.
                Last edited by Cristi_LCD; 18 April 2010, 14:06.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Ma bag si eu...

                  Cu mancarea: SoNyKeL a spus cu o lunainainte pe forum: NU comandati cate 3-4 mici fiecare. Da-ti o comanda de 100 si ati terminat problema. Insa, nimeni nu a ascultat si toti s-au dus sa ia cati vrea. Marius si Andrei au decis ca e in zadar sa astepti atat acolo, deci noi nu am mancat micii.

                  Cu premiile: fratilor, chiar ati mers acolo pentru premii? Sincer... daca ati mers pentru asta, mai degraba nu mai veneati. Astfel de regionale nu se fac pentru premii, ci pentru socializare, pentru a te intalni cu membrii cu care vroiai de mult etc. Va tot plangeti ca vi s-a dat doar ulei. Hehe! Eu la Brasov (deci 500 km dus-intors) am primit tot ulei, dar nu ca aici intai iti da premiul si apoi restul, ci la sfarsit la tombola, a alergat sebi8ta dupa mine sa imi dea uleiul. M-am plans?! Nu intelegi voi care e treaba cu regionalele astea... Am vazut cativa, imediat dupa ce vi s-au dat premiile, dunga acasa. Aici s-a vazut caracterul fiecaruia.

                  Cu parcarea: Hai bai Cristi! Cand am ajuns acolo (dupa problema cu drumul incurcat), nevasta-mea s-a luat de Marius ... Saracul nu mai avea cuvinte ) Asta este... nu s-a venit in mod organizat, de aceea.
                  sigpic

                  Comment


                  • stai linistit gicule eu am fost pana la sibiu si nu am beneficiat decat de 2 tricouri unul eu si unul alex baiatul meu si nu am mai facut discutii ca nu mi-a dat un set motor sau un set de distributie sau altele asa ca nu am mai facut atatea discutii.
                    Last edited by Cristi_LCD; 18 April 2010, 21:37.

                    Comment


                    • Cine va ingelege ce am spus va intelege, cine nu asta e.
                      Originally posted by Cristi_LCD View Post
                      ...
                      - cine ce premiu a primit nu am stabilit eu ci soarta. Personal as fi vrut sa primeasca toti cauciucuri dar stocul a fost limitat si s-a tras la sorti. V-am avertizat la intalniri ca datorita numarului mare se va face tombola. (Personal nu am participat la tragerea la sorti).
                      Nu "materialul" conteaza (oricum dpdv al meu daca era asa nici nu veneam) (si care tombola? a voastra poate!)...oricum gestul conteaza si curajul de a spune lucrurilor in fata si pentru toti odata, nu "pe la spate".

                      Originally posted by iamagi View Post
                      Ma bag si eu...
                      ...... ci pentru socializare, pentru a te intalni cu membrii cu care vroiai de mult etc. .
                      Care socializare Gicule? Sau sunt eu chior?

                      PS: Daca pana si alte persoane de pe langa noi (din afara clubului...scuze MAG...Marea Adunare Generala...) au vazut acest lucru...noi ce sa mai zicem?

                      Oricum sa fii om si sa ai caracter e un lucru mare.
                      Sanatate si la mai mare.

                      Comment


                      • ma bag si eu in seama, cu toate ca nu stiu exact despre ce este vorba.
                        nu mai fiti suparati. fiecare a primit cate ceva. nu Cristi a facut listele cu cine, ce, sa primeasca. asta ar fi fost ultimul lucru pe care l-ar face, pentru ca stia ca se vor ivi discutiile acestea si chiar si asa, tot s-au ivit. eu am primit ulei si un filtru de ulei iar cu aceasta mi-am scos benzina consumata pana acolo, chiar si mai mult...dar nu pentru aceasta m-am dus, ci pentru a ma revedea cu prieteni de pe forum si pentru a imi faci alti prieteni. iar pentru asa ceva trebuie activitate pe forum. adica asa cum fac eu, Cristi etc. am stat 1 ora in soare, bronzandu-ma pe ceafa cu urma de la lantul de argint , langa caldura degajata de gratare ca sa pot lua 15 mici. dar nu ma plang. eu am ramas peste noapte in tulcea, in satul Baltenii de sus la hotelul Wels de 4 stele. iar pretul cazarii nu a fost chiar ieftin...
                        deci, efortul financiar depus de acest service a fost enorm, iar pe aceasta cale vreau sa multumesc STAR SERVICE TULCEA pentru tot ce a facut si lui SONYKEL si ceilalti baieti care au ajutat ca aceasta promovare a Daciei Duster sa aibe loc.
                        Last edited by valeriuciprian; 18 April 2010, 20:49.
                        sigpic

                        Comment


                        • mie unu mi-a picat bine uleiul ca si asa trebuie sa fac schimbul saptamana asta sau viitoare (era mai bine daca dadeau 4 litrii ) de unde mai gasesc 1 litru de ulei ca sa fac 4?da sa fie la fel....

                          si in plus e o vorba...."vrei si cu.....si cu sufletul in rai"...vb unora...ati fost acolo pt premii?voi va plangeti de ulei sau atceva?da altii ce sa mai zica pt un set de capace de PH2?aia ce sa mai zica saracii ca au venit tumai de la mama ....hai lasati-o in colo de treaba....eu incepand de saptamana asta nu voi putea sa mai vin la intalniri ca sunt PIETON.....ma gasiti pe mess daca vreti sa vb ceva cu mine sau o sa fiu pe aici....

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google