Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si ai sa beneficiezi de asigurare la anu si la multi ani

    Comment


    • Dar ce beneficiu iti trebuie tie la RCA? Asigurarea o ai sa i-o dai altuia

      Dar cel mai simplu... ne inmatriculam pe Italia si facem asigurare la ei... Stie Marius
      sigpic

      Comment


      • mie imi expira pe 17 decembrie asigurarea urmeaza sa caut o oferta avantajoasa.
        sigpic

        Comment


        • stefano_xlf are dreptate.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Nu va inteleg.

            De ce va trebuie RCA scump? N-aveti ce face cu banii?

            La ce folositi voi RCA-ul? Are efect de Casco si va repara masina cand intrati cu ea in gard? Nu! Doar o dai cuiva pe care il lovesti din vina ta. Te intereseaza pe tine daca ala isi repara masina sau nu? E treaba lui! Sa dea in judecata asiguratorul
            sigpic

            Comment


            • probabil ei nu stiu la ce foloseste RCA-ul
              sigpic

              Comment


              • vino sa te plesnesc eu si apoi sa stai tu sa dai in judecata firma de asigurare ca o sa ai castig de cauza cand o zbura porcul
                asa ca stiu la ce se foloseste asigurarea ca am vazut caz cand a asteptat mult si bine sa-i repare masina firma de asigurari a acelui vinovat care pur si simplu i-a dat asigurarea si i-a spus pagubitului poti sa faci bors ca eu am platit asigurarea si ti-am dat-o sa-ti repari masina
                Last edited by Cristi_LCD; 16 December 2010, 09:41.

                Comment


                • daca esti sufletist si ai multi bani si nu ai ce face cu ei, da, intr-adevar, ii dai in plus pe o asigurare nu multi gandesc ca tine din punctul asta de vedere al RCA-urilor si ai de pierdut

                  daca ai RCA scump, nu inseamna ca se va plati toata reparatia. totul depinde de omul din spatele biroului care se ocupa de dosar.
                  sigpic

                  Comment


                  • Faceti cum vreti. S-ar putea nici sa nu intrati pe poarta service-ului daca vreti sa va reparati masina pe un RCA facut la anumite firme. Sau daca sunteti vinovati si dati un RCA de la o firma ce nu prea este agreata s-ar putea sa ajungeti pe la tribunal ca pagubitul nu si-a recuperat paguba.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • dupa cum am mai zis. nu un RCA mai scump sau unul mai ieftin fac diferenta ci persoana care se ocupa de dosar. cunosc foarte bine acest aspect.
                      asta se intampla chiar si in cazul asigurarii facultative.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by stefano xlf View Post
                        vino sa te plesnesc eu si apoi sa stai tu sa dai in judecata firma de asigurare ca o sa ai castig de cauza cand o zbura porcul
                        asa ca stiu la ce se foloseste asigurarea ca am vazut caz cand a asteptat mult si bine sa-i repare masina firma de asigurari a acelui vinovat care pur si simplu i-a dat asigurarea si i-a spus pagubitului poti sa faci bors ca eu am platit asigurarea si ti-am dat-o sa-ti repari masina
                        Daca tu ma lovesti pe mine si asiguratorul tau nu-mi repara masina, eu nu dau asiguratorul tau in judecata, ca nu ma lovit el, ci pe tine ca tu esti vinovatul. Tu vei fi nevoit sa-ti dai in judecata asiguratorul pentru a recupera banii pe care ii vei da pentru repararea masinii mele. Asa ca mai conteaza si unde ai RCA-ul facut.
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • pe 18 ianuarie 2011 facem doi ani de existenta Logan Club Braila?
                          sigpic

                          Comment


                          • cam asa cica!

                            am o surpriza la data aia pt toti membrii clubului

                            Comment


                            • Si pentru fanii vostrii e surpriza?Si nu nu ne autoinvitam
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne intalnim si facem o bauta ;)
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google