Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bogdan.. eu sunt maniac cu fotografiatul.. ma rog imi plac f mult pozele. si imi place sa iasa cat mai bine. dar mai am un ajutor mic pe nume iamagi(Andrei)..si trebuie sa-i dau cateva lectii in acest domeniu.

    Comment


    • pardo' - iamagi junior...


      de ce dai ma vine pe mine? ce am facut eu? cred ca se referea la prima poza de pe ultimul rand, unde e stearsa, si noi eram plecati >:P
      sigpic

      Comment


      • nu am inceput sa fotografiez decat cand ne-am strans cu totii

        Comment


        • prima poza, ultimul rand. acolo plecasem deja, precum si cand a aparut pisica.
          Last edited by valeriuciprian; 8 March 2009, 21:02.
          sigpic

          Comment


          • --------------------------------------------------------------------------------

            Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

            Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







            Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
            __________________
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • multumim sebi. la baile felix eu intentionez sa merg, dar nu doar pentru 3 zile :|. vreau mai mult sa sau si pentru 800 km cat e de aici pana acolo nu are rost :|
              sigpic

              Comment


              • bravo pentru intalnire.
                Poate cand o sa ajung si io pacolo, va prezint cateva oferte,daca o sa vrea cineva care implica activarea unor functii uch :P care deobicei se fac doar prin bucuresti .
                Mai vb .
                Dau 2000 de parai si cumpar tot...

                Comment


                • pentru antalnirea de duminica unde ne gasim
                  1 dobre stefan
                  2...........

                  Comment


                  • stefan, lista INTOTDEAUNA se incepe de organizatorul de intalniri, iar el propune si data si ora si locul
                    sigpic

                    Comment


                    • pai cand se incepe lista ca plec de acasa si nu stiu ce sa fac

                      Originally posted by Cristi_LCD View Post
                      Da' de ce trebuie sa incep eu lista? Fiecare este liber sa o faca.
                      Pentru ca in parc este un semn mare de accesul interzis locatia ramane tot sala Polivalenta.
                      Duminica ora 11 Sala Polivalenta :
                      1 Cristi_LCD.
                      uite gicule ce scrie aici
                      Last edited by Cristi_LCD; 13 March 2009, 09:01. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • 1 dobre stefan
                        2 mcm022006
                        3...

                        Comment


                        • Aveti ceva impotriva sa ne intalnim tot in parcarea de la Primarie ca ati vazut ca este loc. Ora ramane tot 11. Iamagi deschiderea listei poate sa o faca oricine(asa se practica si pe alte intalniri locale), eu doar arbitrez cand se incing spiritele .

                          1 dobre stefan
                          2 mcm022006
                          3 Cristi_LCD.
                          4........

                          Asteptam pe mandrul apropitar de masina de lustruit .
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • deocamdata nu ma trec pe lista. s-ar putea sa nu vin, ca pot pleca intr-o mica excursie duminica
                            sigpic

                            Comment


                            • cosmin spune "pas"...RUZ-ul este in service pana luni. sa aveti o intalnire frumoasa!
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • Ce faceti nu vreti sa ne mai gasim mai bine ne descompunem decat sa facem intalniri dinacestea trase de par. Pacat
                                Last edited by Cristi_LCD; 13 March 2009, 22:44.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google