Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine, bine. gasim loc. venim, luam mancare (de aici, de acolo, nu conteaza, buna sa fie) dar gratar? grataru' domle???
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
      bine, bine. gasim loc. venim, luam mancare (de aici, de acolo, nu conteaza, buna sa fie) dar gratar? grataru' domle???
      stiu bogdan_1984 de aceea incercam totusi sa gasim o locatie
      sigpic

      Comment


      • gratar am eu - cel de 1/1. dar raman acum rezervat in privinta venirii mele acolo, caci nu cred ca o sa gasesc sofer... iar fara johntase... nu iese gratarul.


        eu zic micii sa ii luam din pic - am luat eu unii proaspeti acum 1 saptamana si au fost buni foarte.
        sigpic

        Comment


        • gicule daca vrei sa mergi te iau eu ca daca e frumos iau si juniorul si sotia si te iau si pe tine si pe junior. Gasim locuri dar hai sa ne hotaram ca amu e duminica

          iuly dar tu unde locuiesti daca nu te superi? Nu stai la casa?
          Last edited by Cristi_LCD; 25 March 2009, 09:11. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • nu stefan era beton dar stau la bloc ce mergea frumos un gratar la curte....
            sigpic

            Comment


            • Daca nu se poate gratar nu-i bai. Plus ca gratarul depinde si de vremea de afara. Ideea principala este sa-i vizitam pe colegii de la Ianca care au fost alaturi de noi de atatea ori.
              In privinta gratarului mai discutam poate "recidivam" la Lacul Sarat intr-o zi in care sa poata veni toti colegii din judet (Ianca si Insuratei).
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Duminica asta ...passssssss ...pt ca plec la tara....tocmai la PANCIU (mai exact 15 km langa), asa ca spor la fripturele si cat mai multa bere....hi hi hi

                Comment


                • pana la urma ce se face duminica asta? unde mergeti (sau mergem nu sunt sigur)?

                  eu ziceam intalnirea la braila sa fie cea normala la ora 11. la 11.30 plecarea la ianca - ajungem exact cand se incalzeste.

                  asta si pentru ca trebuie sa avem o ora fixa de intalnire saptamanala si un loc sigur - mi mi-a placut la murgoci, ca e liniste, ne mai vede si orasul si mai gasim si locuri de adapost, iar pe langa asta, avem iesire la dunare .

                  peste vreo luna la capitanie!
                  sigpic

                  Comment


                  • da, asa zic si eu, la 11 sa ne intalnim in braila si pe urma sa o tundem la ianca. dar se face un pic cam tarziu.. oricum, il lasam pe cristi in fata ca are detector de radar

                    dar eu sper sa imi iau salariu saptamana asta, ca altfel, ioc benzina.
                    sigpic

                    Comment


                    • si eu am detector - de la marius .

                      mergem caruta dupa caruta si daca o fi ceva asta e...

                      eu sper sa merg, ca vreau sa mai vad masina la drum lung la 100-120 cum merge .
                      sigpic

                      Comment


                      • Intalnirea la 11:00 DAR in parcare la Stejarul ca sa putem pleca spre Ianca.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • OK cristi. incepem si noi lista? e nevoie sa facem doua liste? adica una pentru braila si una pentru ianca?
                          sigpic

                          Comment


                          • O singura lista direct pentru Ianca.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • OK. Desi, eu preferam sa ne intalnim/sa va intalniti tot la murgoci, pentru ca, pe fluturase asa am scris, iar cu cei care i-am prins in masina sa le zic de intalnire, la murgoci le-am zis. iar +- un litru de benzina e tot aia.


                              cristi, fa doua liste, poate sunt care nu pot sa mearga tocmai la ianca si raman la braila...


                              Intalnire Logan CLub Braila 28.03.2009 - Ianca

                              1....
                              sigpic

                              Comment


                              • are dreptate imagi. mai bine ne intalnim jumatate de ora la primarie. pentru ca si eu am dat cateva fluturase si, cine stie, poate vine cineva.

                                hmmm?

                                eu sunt deocamdata pentru primarie. diseara cand ajung acasa va spun daca pot sa merg la ianca sau nu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google