Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ziceati de un coorganizator. propun pe Gicu. cine e pentru?

    LE: votul se va incheia pana cand vor vota toti membrii activi
    Last edited by bogdan_1984; 5 April 2009, 21:38. Reason: completari
    sigpic

    Comment


    • Scuze pentru interpunere.
      Aveti nevoie de co-organizator? De ce ? Ce face oganizatorul si ce-i ramane de facut co-organizatorului? Niciodata n-am sa inteleg cluburile ce au si una si alta. Da, in cazul cluburilor cu 100 de membri activi, dar altfel....

      Comment


      • Pai, a fost o problema saptamana asta: cristi nu a putut intra, iar locatia s-a vrut sa se schimbe, si s-a votat aiurea, in asa fel incat unii nu stiau unde sa vina, iar plus de asta, astazi marius inainte sa ajung ma sunase ca s-a speriat ca nu mai venea nimeni si nu stia dacaa venit unde trebuie.
        sigpic

        Comment


        • votul continua. sper sa voteze toti membrii activi, inclusiv organizatorul
          sigpic

          Comment


          • Vot pentru gicu

            Comment


            • primul sosoit. primul servit, gicu. tu ai venit cu propunerea, tot tu ai sa fii ales. am eu o presimtire.

              ai deja doua voturi. mai ai putin si intri la europarlamentari. succesuri!
              sigpic

              Comment


              • dupa ce ca venit 3 4 insi la intalnire mai vreti si doi sefi hotarati o locatie si atat
                poate mai are si omul probleme vroi veti ca seful sa vina mereu
                si gicu o duminica vine una ba ca trebuie sasi mai ea un soferita

                Comment


                • stefan nu e vorba sa vina in fiecare duminica la intalnire. dar cristi mu a intrat pe forum nici ieri nici azi. speram sa intre cat mai repede ca sa stim ca totul e OK.

                  chiar daca nu e ceva oficial (co-organizator) macar sa fie activ pe forum. sa se completeze unul pe altul.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sunt bine mai .
                    Oricum Bogdane nu ai urmarit la TV sa vezi ca onor ministru' meu s-a apucat sa ne trimita pe campiile patriei dupa cai verzi pe pereti. Adica am muncit dar nu la birou (unde am comp) ci la Bertestii de Jos.
                    Co-organizator eu il propun pe marius (mcm022006).
                    Responsabilitatea co-organizatorului o sa fie ca in lipsa mea sa arbitreze si sa ia deciziile.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • eu zic altceva, sa nu se supere nimeni, ca vin ca nu vin sau mai stiu eu.

                      la urmatoare intalnire, facem niste biletele cu numele fiecaruia, iar cristi va trage unul din ele la intamplare, iar acela sa fie ales co-organizator. cel mai corect.
                      sigpic

                      Comment


                      • eu zic ca ne-ar trebui un psiholog pentru club...
                        iar votul meu pentru co-organizator il acord lui marius.
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • pun si eu stampila in casuta lui mcm022006

                          Comment


                          • Parerea mea e alta, sa lasam organizatorul sa faca ce are de facut - sa organizeze! Iar cind lipseste poate da un telefon unuia din cei care ramin, ce e greu asa?
                            sigpic

                            Comment


                            • sunt de parerea lui johntase ca doar nu suntem la scoala sa fim dadaciti, se mai intampla din motive intemeiate sa lipseasca organizatorul sau fotograful, totusi nu cred ca trebuie sa dramatizam situatia doar suntem oameni mari nu? apropo din cate imi aduc aminte cand a fost intalnirea se la ianca organizatorul de la galati parca a plecat la bucuresti din cate stiu si nu sa intamplat nimic ca a lipsit
                              Last edited by iuly75; 6 April 2009, 19:36.
                              sigpic

                              Comment


                              • valeriu (ca despre ele este vorba) nu este organizator, el este moderator. atat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google