Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ca pana la urma se tine intalnirea. IMAGI!!!! fa-i un up la lista
    sigpic

    Comment


    • nu vin. sotia la munca.

      oricum, nici saptamana viitoare nu vin, petnru ca, dupa cum am zis, plec in excursie .

      daca voi nu vreti sa mergem mai multi, eu imi vad de treaba mea.
      sigpic

      Comment


      • imi pare rau dragi colegi.. dar mcm022006 anunta ca maine nu vine la intalnire pt ca pleaca la bucuresti la salonul de tunning 4tunning days.. nu va suparati pe mine.. imi cer scuze. ieri seara am aflat si nu am putut rata. revin cu poze de acolo

        Comment


        • duminica ora 11 parcare primarie
          1 cristi _lcd
          2mcm022006
          3bogdan_1984
          4claudiu pys
          5dobre stefan
          PARCARE PRIMARIE ORA 11-30 PREZENTI TOTI ,ZI FRUMOASA NUMAI BUNA DE STAT SINGUR IN PARCARE
          DACA STIAM CA NU VINE NIMENI MA DUCEAM LA GALATI SI ASA AM VENIT 100 DE KM
          ASA PUTEATI MACAR SA SPUNETI CA NU VENITI (CA NU SE MAI TINE SAU S-A DESFIINTAT LCBR )
          VRETI POZE?N-AM AVUT FOTOGRAF
          BOGDANE HAI CA PANA LA URMA S-A TINUT INTALNIREA
          Last edited by CLAUDIU_PYS; 12 April 2009, 13:29.

          Comment


          • poze de la intalnirea din 12.04.2009

            poze de la intalnirea cu cei mai multi membri.
            Attached Files

            Comment


            • urat din partea colegilor de club...pacat.
              felicitari claudiu pentru poze!

              Comment


              • dar am inteles ca stefan si bogdan si cristi au venit putin... adica au fost doar ei si au plecat repede, iar marius a zis de ieri ca nu vine, ca a plecat la bucuresti.

                claudiu, e posibil ca tu sa fi ajuns dupa ce au plecat ei ... deci...
                sigpic

                Comment


                • claudiu noi am fost dar am plecat ca eram doar trei si am vazut ca nu mai vii si am vrut sa te sunam dar nu am avut niciunul nr tau de telefon asa ca ne pare rau nu te supara

                  an acelas loc am fost si noi parcati dar cu regrete ca sa terminat repede
                  Last edited by stefano xlf; 12 April 2009, 20:11. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • am ajuns la 11si 20
                    0723250177

                    Comment


                    • uof baieti, firar mama ei de intalnire.. ma simt asa de naspa ca nu am fost si eu..

                      Comment


                      • Acces in CLUB

                        Se primesc in club si oameni care la momentul actual nu conduc masini de tip LOGAN ?
                        Am si Logan, dar conduc masina din avatar ...de care personal sunt mandru.

                        Astept un raspuns !
                        Butea Aurel Laurentiu
                        fara linkuri externe in semnatura
                        BR - 21 - CNB

                        Comment


                        • de ce nu? clubul are nevoie de cat mai multi membri. asa ca sunteti bine venit la intalniri!

                          se poate, cristi?
                          Last edited by MIMI_RFW; 12 April 2009, 23:16. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • se poate indiferent de masina. puteai sa ai si cielo si tot puteai sa vi, atata timp cat vrei.

                            mimi, nu avem nevoie de membri, ca avem membri, si nu il chemam doar ca sa fim numeric mai multi. trebuie sa gasim un mod de a ne distra, de a face intalnirile mai frumoase, atunci vor veni si membri, cand vor vedea ca ne distram.


                            RoArcasul, poti sa vii fara probleme.
                            Last edited by Cristi_LCD; 13 April 2009, 08:55. Reason: l-ai botezat. Vezi ca se apropie pastele :)
                            sigpic

                            Comment


                            • claudiu, chiar imi pare rau ca te-am lasat singur. asa cum a zis si stefan, intalnirea s-a tinut in 3 insi pana pe la 11:20 sau 11:30. cristi a avut o treaba, iar eu am mai ramas cu stefan si am mai discutat. cred ca ai ajuns imediat dupa ce am plecat noi.

                              roarcasu normal ca poti veni la intalniri. poti sa vii si cu bicicleta

                              cred ca duminica nu am sa vin pentru ca o sa fiu foarte ocupat. dar mai este pana atunci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Claudiu scuze din partea tuturor. Eu am fost dar din cauza unui telefon am fost nevoit sa plec dupa 20 de minute . Ti-am notat nr. de telefon.
                                RoArcasu nu sunt probleme ca nu ai Logan.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google