Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la fete de ziua lor ce le luati?...eu am vrut o bara stabilizatoare ...si a zis ca nu are ce face cu ea ....asa ca o sa o iau pt mine ...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • mumuuuuuuus mai esti??? sau te-ai suparat?

      ia uite mumus aici sa te mai destinzi putin:


      Bula il intreaba intr-o zi pe taica-sau cum se fac copiii:

      -pai daca vrei sa vezi , uita-te diseara la ora 10 pe gaura cheii si vezi cum tata iti face tie un fratior.

      Bula se uita pe gaura cheii,unde taica-sau peste maica-sa :"baiat!baiat!"...si dupa 9 luni iese un baiat.

      se intampla acelasi lucru:

      -mai Bulisor , fii atent cum iti face tati acuma si o surioara.

      Bula se uita iar pe gaura cheii si il vede pe taica-sau:" fata! fata!" ...dupa 9 luni iese o fetita frumoasa ... frumoasa ...

      Venind apoi taica-su lui bula acasa de la servici , il gaseste pe bula peste ma-sa : " laptop! laptop! laptop! laptop!"
      Last edited by phantom; 8 March 2010, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • phantom ...trebuia sa scri la urma in loc de ...laptop,laptop,laptop... .logan,logan,logan

        poate ii aduce si lui un 1.6 16 v ...
        Last edited by mc_alienu; 8 March 2010, 19:01. Reason: Automerged Doublepost
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • sa stii ca ai dreptate man lasa ca deschid un thread cu bancuri

          Comment


          • ar merge unu cu bancuri ... numa bun ...mai ridica moralu ...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • fratilor cum se poate deschide un thread aici pe forum cu bancuri sa ne mai destindem putin )

              Comment


              • uite aici: http://www.loganclub.ro/forum/bancur...hlight=bancuri

                Comment


                • Originally posted by martongrigore View Post



                  multam fain ...
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • la fel multam

                    Comment


                    • am ajuns si la o concluzie, am considerat ca este cea mai ok solutie in acest moment.

                      lui sebi8ta i sa ridicat titlul de organizator pe Brasov.
                      pentru intalnirea nationala care tocmai a trecut si care nu numai voi i-ati recunoscut meritele, sebi8ta isi merita dreptul de organizator special sebi8ta.

                      in acest moment Brasovul nu are organizator si nu va avea, cel putin nu pentru ceva timp.
                      chiar si fara organizator, locatia pentru intialniri si ora se stiu deja, totul merge din inertie, nu cred ca aveti nevoie sa va reaminteasca cand si unde sa fiti prezenti.

                      acum ca sebi8ta nu mai este organizator pe Brasov, doar asta s-a cerut sus si tare, ma intreb daca o sa fie liniste, nu mai vad nici un impediment sa se lase cu cearta.

                      poate acum este momentul sa va intalniti, sa vorbiti despre masini, modificari, sa zambiti... nu uitati ca ar trebui sa fiti toti prieteni.
                      Last edited by crististreulea; 9 March 2010, 09:24.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • care vine sambata la bucuresti la salon?
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • bv06rmn ce salon
                          sigpic

                          Comment


                          • ce salon omule?


                            STREULEA iti multumim ptr efortul depus...stii la ce ma refer...
                            Eu zic ca e decizia corecta.
                            Last edited by mumus; 9 March 2010, 09:07.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • este saloon de tunning, care vrea sa vina mai sunt 2 locuri la mine in masina

                              neata domnilor a venit iarna din nou )
                              Last edited by bv06rmn; 9 March 2010, 09:11. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • nu mai vreau sa bag bani in masina pentru moment...am alte prioritati...si daca vin..sigur mai iau ceva....
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google