Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ca am inceput sa fiu obsedat. intrebare:a cui este loganul visiniu(are lcbv pe perasolar) si ajunge prin parcarea ina?
    nu am reusit niciodata sa-i vad numerele
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • Originally posted by boly76 View Post
      hai ca am inceput sa fiu obsedat. intrebare:a cui este loganul visiniu(are lcbv pe perasolar) si ajunge prin parcarea ina?
      nu am reusit niciodata sa-i vad numerele

      o fii răzvanboss

      Comment


      • nu sunt eu
        cred ca e RMJ-ul
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • e RMJ-ul am parasolar cu logan club si atat, fara brasov
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • e rmj...ma rog...parte din familia lui.

            Si acum nu mai e singura din ina cu parasolar cu logan club
            Last edited by mumus; 9 March 2010, 14:44. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • eu am doar stickerul
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • mumus...si eu merg la ina destul de des. sunt saptamani cand ajung zilnic intre luni-vineri la ina...acuma depinde cand a vazut masina. acuma de exemplu e la ina...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • cu afis permanent "DE VINZARE"?
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • nu e de vanzare...atunci nu era RMJ. altul visiniu din club in afara de mine si razvan nu mai stiu ...

                    locuiti careva la casa si aveti internet de la rds?
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • mumus cum ii spunea la solutia aia ce o dai u pe cheder???
                      [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                      Comment


                      • glicerina boraxata...de la farmacie
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • am aflat ca exista un logan visiniu (rosu toreador) cum zicea boly, si se pare ca este din rasnov proprietarul. insa mai are niste abtibilduri cu ceva 'montan', nu cu logan club. si da, e de vanzare de inainte sa fie cumparata
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • mersi mumus !!! mai stii sa aiba si alta denumire???

                            ma poate ajuta cineva cu un manual de reparatie 1.5 dci???
                            Last edited by metaxa; 9 March 2010, 23:00. Reason: Automerged Doublepost
                            [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                            Comment


                            • Pentru ce iti trebuie? Ce vrei sa faci?
                              sigpic
                              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                              Comment


                              • vreau sa vad cum se da turbosuflanta jos !!!
                                [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google