Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai normal, nu suntem comunisti, facem vot liber
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • poll tata, altfel o sa fie scandal, ca sebi are ceva cu nu stiu cine de i-a acceptat propunerea. votam si gata. cine iese, iese. ma bucur ca in sfarsit sebi accepta sa mai fie inca cineva pe langa el! e de admirat treaba asta, eu propunandu-i din iunie acest lucru...asteptam poll!
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Bine v-am gasit si REgasit pe toti dupa multa vreme

        HAi ca incet incet se misca treaba si la noi ;)
        sigpic

        Comment


        • eu sunt de acord cu stress......are votul lui panacotic candidatul stres daca jura sa serveasca CLUBUL LOGAN cu mandrie si responsabilitate.......)......

          Comment


          • Dar nu s-a pus problema sa nu votam,niciodata.inainte sa votam facem propuneri iar cei care primesc cele mai multe propuneri,vor juca finala.
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • eu zic ca si cilindrul poate fi devina din moment ce nu s-au tocit toate la fel posibil sa si fost inegali cilindrii......(cei care apasa placutele)........acum nu stiu imi dau si eu cu parerea posibil sa fie si asta.......

              Comment


              • diseara se va face poll-ul de catre sebi. asteptam propunerile ca sa vedem pe cine mai bagam in el.
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Super tare.eu numai maine dimineata dupa 8.00 pot veni cu propunerea direct in poll.acum nu are rost.astept poll-ul.

                  PAREREA MEA ESTE SA ASTEPTAM ACEST POLL
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • pai in poll trebe bagati niste oameni, ca altfel nu se poate face, de-aia am zis sa venim cu propuneri
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • Stresule nu vei fi si mai stresat cu inca una pe cap? ce o sa zica prietena? poate o sa fie geloasa
                      in pool dupa parerea mea trebuie sa fie toti membrii...ca sa fie corect.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Stres permanent hai sa asteptam "nasterea"acestui poll
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • Posibil sa ai o bula minuscula de aer la etrierul drept. Cati ani are masina?

                          Comment


                          • si cum a zis panacotic ar fi o varianta sau s-ar putea sa conteze si materialu din care sunt facute placutele ( la placuta tocita sa fie mai slab... )
                            sigpic

                            Comment


                            • de acord si eu cu toti membrii bagati in poll! nu facem nici o propunere ca pana deseara nu intra prea multi. si e mai fair play asa. si daca din poll iese cineva care nu isi doreste sa fie coorganizatorul atunci se considera coorganizator urmatorul clasat dupa el, sau se mai face inca un poll (turul 2 ) cu primii 3 clasati (dupa cel care nu vrea functia), si cine iese dintre ei ala e coorganizator
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • sper ca polul sa fie lasat macar 1 saptamana deschis...sa aibe timp toti sa voteze(si sper sa voteze numai brasoveni)
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google