Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de acord cu mumus

    sigpic

    Comment


    • 2 ron/km D
      boly pan' la urma mai vii la sibiu??
      *****
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

      Comment


      • 2 ron impartit la 10 insi nu-i asa mult

        sigpic

        Comment


        • 2x10/km e cevanuma k eu nu pot sa vin miercurea la intalniri
          *****
          sigpic
          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

          Comment


          • Domnilor e pacat ca toata vara nu am fost in stare sa iesim la un gratar si o mica bauta sa vezi dupaia ce alergam prin padure unul dupa altuldar niciodata nu e prea tarziu,sper sa reusim la intalnirea din februarie sa facem o claca cu o tuica fiarta si sa vezi pareri atunci din partea tuturor
            sigpic

            Comment


            • putem sa facem o claca la un vin fiert cu scortisoara
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • de acord cu razvan,dar ne duci acasa

                sigpic

                Comment


                • nu pot ca asta mica are un obicei prost.cind raceste pica la pat cite o saptamina
                  ma oftic ,dar asta e,o sa se mai faca iesiri .sper sa nu le ratez.
                  distactie mare la Sibiu!!!
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • Boly e o raceala cam ciudata...Si a mea a racit dar a facut decat febra cateva sile....A trecut cu panadol si supozitoare....
                    Maine se mai face intalnirea la sicaro la 12?Si sicaro asta unde e??? Ca nu prea ma descurc.Bafta tuturor.

                    Comment


                    • multam de sfat.am de la doctor 4 feluri de sirop+supozitoare(astea nu ii plac)
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • Maine la ora 12 ne vedem la Sicaro ptr. cateva poze pe care le vom face acolo ,toata treaba o sa dureze cam 30 min.sper sa veniti cati mai multi.Va multumesc.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Maine nu o sa pot sa ajung la 12:00 am ceva treaba.
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • eu vin la 12

                            Originally posted by bogidan21 View Post
                            Boly e o raceala cam ciudata...Si a mea a racit dar a facut decat febra cateva sile....A trecut cu panadol si supozitoare....
                            Maine se mai face intalnirea la sicaro la 12?Si sicaro asta unde e??? Ca nu prea ma descurc.Bafta tuturor.
                            e in triaj putin mai sus de petrom,cum vii din oras e pe stanga chiar la drumul principal
                            Last edited by skorpionking; 27 November 2009, 23:46. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • mersi skorpion .am uitat sa-i scriu unde este,mau acaparat alter lucruri...fara cuvinte...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • si iara sau sters o gramada de posturi!!....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google