Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ASTEPT COMPLETAREA LISTEI CU CEI CARE MAI DORITI SA MERGETI LA SIBIU pe data de 29.11.2009

    01.sebi8ta+sotia-1 masina
    02.ALO68+sotia-1 masina
    03.kelu+sotia-1 masina
    04.bobok0406+prietena-1masina
    05.razvan_boss+prietena-1 masina
    06.ZEU69+sotia-masina
    07.Mumus+ sotia + posibil cumnatu..da o sa vina cu mine,nu cu masina lui...cred.
    08.boly76+familia(daca e vreme buna)
    09......
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • suntem deja destui ptr distractie...dar daca mai vrea cineva sa vina..e binevenit
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • e bine ca apar tot mai multe fete in club

        sigpic

        Comment


        • ysa -sunt mai vechi,dar acuma sunt publice.....

          ASTEPT COMPLETAREA LISTEI CU CEI CARE MAI DORITI SA MERGETI LA SIBIU pe data de 29.11.2009

          01.sebi8ta+sotia-1 masina
          02.ALO68+sotia-1 masina
          03.kelu+sotia-1 masina
          04.bobok0406+prietena-1masina
          05.razvan_boss+prietena-1 masina
          06.ZEU69+sotia-masina
          07.Mumus+ sotia + posibil cumnatu..da o sa vina cu mine,nu cu masina lui...cred.
          08.boly76+familia(daca e vreme buna)
          09......
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • 01.sebi8ta+sotia-1 masina
            02.ALO68+sotia-1 masina
            03.kelu+sotia-1 masina
            04.bobok0406+prietena-1masina
            05.razvan_boss+prietena-1 masina
            06.ZEU69+sotia-masina
            07.Mumus+ sotia + posibil cumnatu..da o sa vina cu mine,nu cu masina lui...cred.
            08.boly76+familia(daca e vreme buna)
            09.danyamd+prietena-1 masina
            10. .....

            Comment


            • Originally posted by BV-80-YSA View Post
              e bine ca apar tot mai multe fete in club
              sa te auda si nevastata. ;))
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Degeaba sunt mai vechi fetele dar nu vin la intalniri......cu noi
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  sa te auda si nevastata. ;))
                  stie si nevasta,dar nu am probleme de genu

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ALO68 View Post
                    Degeaba sunt mai vechi fetele dar nu vin la intalniri......cu noi
                    Direct la tinta
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • andrea vine si la intalniri ,o sa o vedeti duminica la poze...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Vreau s-o vad si p'asta!!!!sa vina andreea la intalnirea de duminica!!!! Povesti
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • duminica sper sa vina toate fetele din club ;)
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • Toate inseamna daca venim noi cu sotiile sau prietenele!!!!! Cat despre toate doua pe care le stiu din lista,vom vedea....intr-o miercuri sau duminica mileniul asta!!!!
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • tare de tot "daca venim cu sotiile sau prietenele";)

                              Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
                              Last edited by valeriuciprian; 18 November 2009, 23:29.
                              *****
                              sigpic
                              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                              Comment


                              • va rog sa raspundeti, sa va dati si voi cu parerea.

                                aseara la 9:30 am plecat pana la tusnad, si pe drum cand puneam frane aveam impresia ca eram in locomotiva (prin brasov si sfantu am auzit, ca in rest era in afara orasului si nu am sesizat). auzeam frecare fier pe fier, dar daca puneam 2-3 frane una dupa alta zgomotul se auzea foarte incet. banuiesc ca ar fi placutele, dar nu am simtit nici o diferenta in pedala, nici macar la spatiul de franare, desi am avut vreo 3 franari bruste, si cand am ajuns inapoi in brasov la 12:30 cum era liber am mai bagat niste frane, crezand ca este nisip adunat acolo. dar si astazi a persistat si ma tem sa nu fie placutele. nu mirosea a fier incins, sau frecare fier pe fier cand am ajuns acasa, parea totul ok. voi ce ziceti?

                                si inca o chestie, in caz ca sunt placutele, le pot schimba eu sau trebuie sa-si bage nasu` unu care se pricepe? am abs, si ma gandesc ca nu e ca la cele fara abs.
                                Last edited by B 83 RMJ; 18 November 2009, 20:43.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google