Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alo 68..te comporti ca un adolescent ...
    ps...ptr toata lumea....nu e mirck aici (aprililiecii e luata deja...)
    si dacia suv este facut pe platforma nissanului quasqai...sau x-trail-ul vechi... in nici un caz platforma logan.

    Originally posted by razvan_boss View Post
    *** ***
    cica va aprea pe la finele anului 2009...acu 2 saptamani am vazut un LOgan Step de la spate era in probe cu el...
    *** ***
    modelul de suv este deja pe forum...si nu e asta pe care lai pus tu aici...mai informeaza-te si tu inainte sa postezi.
    Last edited by mumus; 12 November 2009, 14:15. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Sti mumus esti gigicontra in orice discutie.fi macar adolescent........ca mine.
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • dar ce te-ai suparat asa tare mai mumus????

        Comment


        • Originally posted by theo_bv2002 View Post
          normal trebuia sa vina la intalnire,sa facem cunostinta,sa vedem si noi cine e,cum o cheama,cum arata,ce masina are,si dupa sa se treaca pe lista.asa...vine oricine si isi scrie numele acolo,si gata e in club....probabil e vreo prietena de-a lu alin,ca prea s-a atacat cand a intrebat alo cine e.cred ca ii place de ea,dupa cum a raspuns )
          frumos domnu. scuza-ma ca indraznesc, dar cand o sa ma iau si eu te tine, atunci sa te iei si tu de mine. si nu m-am atacat cum sustii tu. daca din 2 propozitii scurte ti se pare ca m-am atacat atunci e grav. pentru cunostina ta alina are un prestige de culoare ca masina ta, cu emblema de logan club. si nu e prietena mea. unii au cunoscut-o (eu doar am vazut-o in trafic), si e problema ei de ce nu vine la intalniri. macar a mai postat pe forum fata de altii care chiar sunt pe lista aia degeaba.

          @mumus: aceeasi treaba si la tine. nu sunt bigam, daca la asta bati;) eu nu ma mut in logan, in schimb tu...
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • ai vreo problema?daca nu stii de gluma,vezi-ti de treaba.si chiar nu ma intereseaza ce masina are.poate sa aiba si avion.atata timp cat nu am vazut-o la nici o intalnire,sau sa zica ceva pe vreun thread legat de brasov...si tu vii si ii iei apararea,normal ca la aia m-a dus capul,ca e vreo prietena de-a ta.si nu m-am luat de tine,asa ca...vezi poate ai treaba
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • i-am luat apararea ca am zis ca e alina, o colega de club nu? daca avea vreo legatura cu mine probabil ca auzeai de cand ai inceput sa vi la intalniri in fine...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Gata Aline...acuma degeaba negi....stim noi adevarul
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • .
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • parca in club era oricine binevenit,nu stiu de ce atata tam tam si oricum fata e mai veche decat multi dintre noi

                    sigpic

                    Comment


                    • Buna domnilor,eu va salut si atat,de restul vad ca va ocupati voi!!!
                      VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                      p.s-salutari din partea mea ALINA!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • salut si tie kelu.......bine sanatos?????

                        Comment


                        • Salut panacotic,incercam sa supravietuim pe praful asta in care nimeni nu are bani si stresul oamenilor atarna de un fir de par,se vede peste tot ca nervii sant intinsi la maxim,mai ales in trafic unde lumea parca a innebunit.Asta ne e soarta si asta ne e tara,sanatosi sa fim ca restul se rezolva.
                          VA SALUT SI NU UITATI CA OMUL S-A NASCUT FARA PIESE DE SCHIMB!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai foarte mare dreptate kelu.Salutari sper sa ne vedem sanatosi
                            sigpic

                            Comment


                            • fratilor,duminica nu vin la intalnire deoarece am o chindie programata in Moeciu,dar o sa beau un pahar pentru fiecare din voi

                              sigpic

                              Comment


                              • kelu ai uitat sa ne spui bine cunoscuta urare de bine......"Ramaneti pe drum!!!!"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google