Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ca mi-am adus aminte...cand ne vedem la real si suntem multi...nu stiu daca ati observat dar se fac macar 3 grupulete....sincer va zic ca mai mereu trec pe la fiecare grupulet in parte..si nu am pus botu...ptr ca nu am de ce.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • cam sigur pe tine alin.pai nu vorbim destule la intalniri scorpionule?
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • Dragii mei colegi eu va salut acum cand inca mai pot ca vad ca aici nimic nu e sigur,fiecare taie si spanzura cum are chef!!!Hai fiti seriosi ca ne intelegem noi cumva si daca sant cateva probleme in club trebuie rezolvate de noi nu de altcineva din afara.Fiecare sa isi vada de clubul lui pt ca nu stie ce si cum e aici.
        Ce tot atata amenintari???Parca nu avem destule greutati in viata de zi cu zi,aici mai lipseau problemele.
        VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
        sigpic

        Comment


        • stim kelu dar nu vezi ca toti se vaita.unu ca nu are benzina sa vina pana magnolia ca e departe,unu ca i se impun locurile de intalnire.

          oricum e ultimul post care il mai scriu pe forum la sectiunea bv:nu e mai corect sa cadem de comun acord la locurile de intalnire?nu e corect sa nu mi se impuna sa dau bani daca sunt membru?pai ce e asociatie sportiva?

          cand eu cu unic si dorutz deschideam clubul si faceam prima intalnire nationala la bv altii nici nu stiau ca exista acest club si acum mi se cer bani pentru un cont moca pe un forum?scuzati-ma baieti dar e bataie de joc si se cam transforma in afacere personala si nu e bine.

          acum sunt convins ca dupa postul asta imi iau iarasi avertisment ca dupa discutia din real.

          bafta la baieti
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • bai da te obliga cineva sa dai bani?
            cine ? ptr ce? daca va obliga cine a hotarat ca asa trebuie?

            sigpic

            Comment


            • ciudat............................da la intilniri nu prea zice nimeni nimic,inafara de citeva nistouri scurte.
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • Sant cativa colegi in acest club care vin la intalniri din localitatile de langa brasov si nu am auzit niciodata pe vreunul dintre noi sa se planga de distanta pana la locul de intalnire,pana acum ceva timp intalnirile se tineau la macro mall si fiecare stie in ce zona se afla locatia.
                Noi cei din ghimbav,cei din tohan sau altii si altii nu am comentat,deci nu vad ce problema ar fii pt cei din brasov in legatura cu locul de intalnire???Stati linistiti ca nu mutam locatia in bran sau in ghimbav,sa fim realisti domnii mei!!!
                sigpic

                Comment


                • mie mi-ar conveni in Bran ca acolo lucrez

                  sigpic

                  Comment


                  • buuuuuuun asa
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • ....... cu locul de intalnire, cui nu ii convine nu vine la intalnire si gata. vorba lui alin (kelu), nu se muta intalnirile in ghimbav sau in alte locuri. nici macar la belvedere...



                      post moderat:
                      cenzurat treisfert din post
                      Last edited by crististreulea; 28 November 2009, 12:32.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • La multi ani SCORPIONKING ptr duminica care vine
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • multumesc,domnu`

                          sigpic

                          Comment


                          • propunere

                            Eu mumus cel viteaz propun ca miercuri sa ne intalnim fara masini...toata lumea sa serveasca numai alcool ...ca sa prinda curaj si sa zica ce are pe suflet.
                            Cine vine cu masina miercuri...o sa ai duca pe restu forumistilor acasa.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • eu nu ma plang k vin o distanta destul de mare....cred k sunt cel mai indepartat... mai ales cand vin la Magnolia
                              *****
                              sigpic
                              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                              Comment


                              • deci tu ne vei duce acasa
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google