Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani dragii mei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sigpic

    Comment


    • La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • La multi Anii!!!!!!!!
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • La multi ani!!!

          sigpic

          Comment


          • La multi ani si din partea mea
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • alo,am incercat si eu chestia cu schimbatul vitezei din a3-a in a 4-a fara sa apesi ambreiajul si ... a mers,daca schimbi viteza usor merge,iar daca o schimbi mai repede caraie;deci e reala chestia

              sigpic

              Comment


              • E cat se poate de reala.am facut chestia asta de mai multe ori la dacia break pe care am avut-o.am vrut sa vad daca merge si la logan.ca idee nu o recomand nimanui dar se poate face.
                Multumesc ca ai incercat si ca imi dai dreptate.
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • da,n-as recomanda sa se schimbe astfel viteza,dar se poate si asa

                  sigpic

                  Comment


                  • mare atentie la scundele 48-52...mare atentie
                    *****
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                    Comment


                    • Da este ceva foarte interesant ;)
                      Attached Files
                      sigpic
                      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                      Comment


                      • Miercuri va rog sa tineti cont ca incepand cu ora 19" in cadrul intalnirii o sa avem o sedinta in care se vor lua hotarari si decizii ,aceasta intalnire va fii una prelungita , VA ROG INSISTENT SA STATI PANA LA TERMINAREA INTALNIRII chiar daca va tine pana mai tarziu ,de aceea va rog sa nu va faceti alt program incepand cu orele 19; asta va depinde si de voi in cea mai mare masura,cum vom gestiona discutiile.

                        Membrii care nu vor fii prezenti la intalnire se va considera ca sunt de accord cu majoritatea celor prezenti in privinta discutiilor si deciziilor care se vor discuta in cadrul intalnirii.

                        Multumesc pentru intelegerea accordata si sa ne vedem cu bine.
                        Last edited by crististreulea; 1 December 2009, 12:03.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • am o dilema mare poate ma puteti ajuta. Cei de la SIAL AMG undeva pe langa soseaua de centura fac resoftari pt logan diesel cu 250 de euro cica creste puterea cu 30% adik de la 65 la 84 de cp explicand ca doar kitul costa 200 de euro si inca 30 softarea. Despre ce chit este vorba? De ce este asa mare diferenta de pret faca de face doc?
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • asta ar trebui sa ai intrebi pe ei 2...dar recomandarea mea este ca sa intrebi doi beneficiari de resoftare de la ambele firme... ca stii...fiecare firma incearca sa isi laude produsul...daca pergi cu cate o masina resoftata din ambele tabere..te vei convinge singur....
                            eu am 1.4 mpi..resoftat de doc...e un pic mai bine decat stock.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Salutari domnilor si LA MULTI ANI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              va salut si ramaneti pe drum!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • si la doc tot la 85 de cai ajungi. 250 euro mi se pare aberant de mult!
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google