Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai il face sebi pe o perioada de o saptamana sau doua, si daca voteaza cineva din afara brasovului nu i se ia in considerare votul si gata. desi ar fi de preferat sa nu voteze cine nu e din brasov!
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • poy da asa ar fi cel mai corect sa voteze numai brasoveni......

      Comment


      • eu asa am patit odata cu faza cu cilindru si de aceea am zis

        Comment


        • @bogidan21: masina are 1 an si 8 luni, si primul set de placute schimbat ieri...

          @dorutz: erau placutele din fabrica, deci ma gandesc ca nu erau 2 facaturi si 2 originale...si daca era o greseala din turnare, nu cred ca trebuia sa fie asa mare. totusi mi-a mancat putin din discul din dreapta, si placutele de pe stanga mai aveau carne...
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • atunci sa ne punem pe astepat................
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • bogidan21 nu crezi ca poate fi posibil si de la cilindru?????eu asa cred ca din moment ce se toceau numai unele automat nu se mai apasa calumea cilindrul pe celelalte.........

              Comment


              • Nu am spus ca NU poate fi de la cilindru...am dat o idee in plus unde sa caute problema.

                Comment


                • pai daca era o presiune mai mare pe una din roti (adica dreapta) (la cilindru) la franare nu trebuia sa simt si eu asta? nu cred ca o sa ma bag sa vad ce are ca nu am de gand sa raman cu ea pe butuci, pentru ca nu ma pricep. si decat sa o fac cobai ca institutul Cantacuzino cu vaccinul vietii de-l probeaza pe oameni, mai bine stau cuminte. daca n-a murit pana acuma n-o mori pana in aprilie la revizie.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • da si asta e drept......vb ta nu mori pana la revizie.....

                    Comment


                    • neata baietzi, o zi faina va doresc
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • Salutam clasa muncitoare.DRUMURI BUNE
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • si servici usor
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Stress, nu esti gata cu poll-ul???
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Inca nu a aparut poll-ul?
                              Sper sa-l avem azi
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • Neata si voua.Sa aveti o zi buna.....in pofida plafonului de nori de deasupra brasovului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google