Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acuma le incarc.. dureaza ceva ca sunt 150 de poze in total
    le pun la INTALNIRE L.C.Brasov..

    Comment


    • Originally posted by ZEU69 View Post
      Domnule CRISTISTREULEA,pe un forum public se discuta.Intotdeauna discutiile sunt pro si contra.Se presupune ca la "revolutie" ne-am castigat dreptul de a ne exprima liber.Sau poate ma insel eu???Fiind un forum de discutii,e firesc sa apara tot genul de "indivizi" care sa aiba si pareri contra. Au si ei dreptul la libera exprimare.Faptul ca gandesc "altfel" decat majoritatea,ii face sa fie deosebiti.Bineinteles ca nu mereu au dreptate.Dar au dreptul sa se exprime.Si ceilalti sa ii aprobe,"sau nu".Parerea mea este ca aici nu e neaparat necesara cenzura parerilor contra.Sunt de acord cu cenzura unui limbaj licentios,dar ceea ce faceti voi.................."SUNTEM CU TOTII DIFERITI....DIN FERICIRE!!!! Atat am avut de spus!
      MULTUMESC
      daca statul roman ar fi creat acest forum , atunci da aveai dreptate cu dreptul la replica si alte balarii dastea. atat timp cat acest forum este sub administrarea lui cristi xp el face regulile si cu asta basta. deci normal ca discutiile tampite vor fi sterse ptr a nu afecta imaginea intreaga a forumului. nu uitati ca intai de toate suntem un forum dupaia suntem club . mafie , fratie , secretariat , organizatie sau stat independent.

      Originally posted by gabibv View Post
      ''...prima poza dupa parerea mea este cea mai reusita.''
      da da corect imitatia aia de marmura face toti banii din lume...
      Last edited by SoNyKeL; 28 November 2009, 17:50. Reason: Automerged Doublepost

      sigpic

      Comment


      • dovada

        imi pare rau ca nu am ajuns..dar eu am muncit la mine azi..ca am avut ajutoare.
        Attached Files
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • SoNyKeL de ce esti rau eu ziceam de copilas ca este tare simpatic.
          Mumus baga mare ca vine zapada curand si adio lucru pe afara.
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • afara sunt gata, inauntru mai am putin...asa ca ..la anu ma mut in casa noua

            ps: si eu sunt de acord ca poza cu fetita e super ...si in rest...gusturile nu se discuta.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Sa iti ajute Dumenezeu sa iti termini casa si sa te muti cit ma repede.Merita efortul depus pentru ce ai facut acolo.
              sigpic
              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

              Comment


              • Sa ne inviti la chef de casa noua
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • SONYKEL,statul suntem noi!!!!
                  Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                  Comment


                  • da mumus sa ne inviti la chef de casa noua sa spargem sampania de casa dupa ce iti faci fatada....)) baieti imi pare rau ca nu am ajuns la sicaro azi dar am avut ceva treaba...super pozele......

                    apropo daca voi mergeti la sibiu intalnirea de maine de la 18:00 se mai tine???
                    Last edited by panacotic; 29 November 2009, 02:30. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • eu nu vin azi la intalnire.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Salutari dragii mei colegi din ardeal,frumoase pozele de ieri!!!
                        VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • ,,LA MULTI ANI" tuturor andreilor si andreelor
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • gabibv ; CU SCUZELE DE RIGOARE CA AM FOST PRINS CU TREBURI I-TI DORIM DIN SUFLET:

                            LA MULTI ANI !!!!!!

                            Sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti sa realizezi in viata,afaceri,si in familie.Multa sanatate si viata lunga alaturi de cei dragi.



                            BV-80-YSA ;mihai todi :

                            IN NUMELE CLUBULUI LOGAN BRASOV ,CU OCAZIA IMPLINIRII FRUMOASEI VARSTE.....VA URAM :


                            LA MULTI ANI !!!!!!
                            Fericire,Noroc in relalizari,Sanatate si Tot ce Va Doriti...

                            LA MULTI ANI !!!!!!!!!




                            LOGAN CLUB BRASOV UREAZA LA MULTI ANI !!! si TUTUROR ANDREIILOR SI ANDREELOR

                            LA MULTI ANI ANDREA !!!!!!! -SICARO-
                            Last edited by sebi8ta; 30 November 2009, 00:33.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • la multi ani tuturor sarbatoritilor.........sa aveti parte de noroc, sanatate si tot ce va doreste inima sa se indeplineasca........

                              Comment


                              • LA MULTI ANI!!!,si de la mine.
                                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google