Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici macar nu si-a trecut datele corect apliliecii.sebi ia masuri!!!!!

    Asa da!!macar stim ca esti in club,daca scrii......pe forum
    Last edited by ALO68; 12 November 2009, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • Ai vreo problema cu mine? Rezolvam

      126 posturi ale mele pe forum fata de 34 posturi ale tale, as zice ca tu nu prea scrii pe forum
      Last edited by apliliecii; 12 November 2009, 11:57. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Offfff!!!!!s-a suparat.
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • nu chiar, doar am raspuns la ce parea ca te macina

          Comment


          • Oricum mi-a facut placere sa conversam chiar daca e in scris
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • esti un domn! dar de masini nu mai vorbeste nimeni?

              Comment


              • *** ***
                nu -i frumos sa va certati D si nr de postari nu conteaza...
                *** ***
                *****
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                Comment


                • de exemplu, stie cineva ceva de modelul acela de SUV care trebuie sa apara pe platforma Logan la Dacia? Se auzise ca va aparea acum in toamna, dar inca nu am auzit nimic de el

                  Comment


                  • *** ***
                    cica va aprea pe la finele anului 2009...acu 2 saptamani am vazut un LOgan Step de la spate era in probe cu el...
                    *** ***
                    Attached Files
                    *****
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                    Comment


                    • Razvan_boss ptr.unii conteaza nr.de postari....din pacate.merci de sustinere
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • eu urmaresc programul acela de la Dacia de "Buy Back" pentru loganul ce urmeaza sa para, dar mi-a zis Kelu ca l-au sistat

                        Comment


                        • *** ***
                          mie unu' nu imi plac SUV-urile......prefer masinile sport si limuzinele
                          *** ***
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • Si eu am preferinte din acestea, dar nu sunt realiste pentru mine. Oricum Loganul meu a tinut bine pana acum, sunt mandra de el. Am vazut si in Orient Loganuri destule, numai ca acolo aveau sigla de Renault si cand le-am spus unor egipteni ca se fac Loganuri in Romania, au fost surprinsi, au crezut ca Loganurile se fac doar de Renault in Franta. Si am mai vazut si multe Dacii 1300 vechi. Mi-au spus ca Daciile la ei sunt numai pe Taxi-uri.
                            Alo68 am mentionat numarul de posturi pentru ca mesajul tau a parut ca un fel de repros, gen "nu vii la intalniri.... dar macar mai scrie si tu pe forum".
                            Oricum, a trecut....ne vedem la intalnirea clubului vreodata si iti raspund la orice intrebari ai mai putea avea

                            Comment


                            • hey sunteti colegi nu conteaza..........conteaza intr-adevar si nr de posturi cum zice apliliecii si prezenta la intalniri cum zice alo......nu va contest pe nici unul dar totusi calmati-va ca nu ajuta clubul la nimic daca va certati sau mai bn zis.....tachinati......hai strange-ti mana si ne vedem toti la intalniri......

                              Comment


                              • el a inceput

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google