Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neata colegi, abia m-am trezit, am ajuns acasa si am luat somn direct, eram pe alta planeta...acum ma simt mai bine dupa un ceai fierbinte, un coldrex si niste sirop de tuse....daca o sa ma simt asa si maine, am toate sansele sa vin la intalnire fara sa va virusez
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • stresu-le e inca seara. Sa nu te apuci sa pleci la munca inca. Stiu ca ai dormit, dar nu e dimineata

      Comment


      • alina nu rade ca si mie mi se intampla asa cand dormeam la pranz cand ma trezesc si vad ca e 8 sau 9 sunt disperat ca intarzii.........e super naspa sentimentul

        Comment


        • Stress nu mi-ai urmat sfatul..
          Aspirina saracului tata,si vin fiert,inainte,in timpul,si dupa.
          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

          Comment


          • Neata zeule,neata tuturor
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • neata tuturor ... pe cine duc diseara ?
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • pe tine si masina ta,deocamdata

                sigpic

                Comment


                • mumus as fi venit eu (scapam de spalat masina mea), dar nu stiu cand pleci tu de la intalnire si nu vreau sa te incurc. Asa ca.... venim amandoi cu doua loganuri

                  Comment


                  • eu deobicei nu stau pana la final...ca se lungeste mereu ...si mai am treaba si pe acasa
                    poate e mai bine asa.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • pentru deseara trebuie sa bem cate o cafea mare sa nu ne ia somnul la intalnire

                      sigpic

                      Comment


                      • Se închide cumva Real-ul diseară? Că dacă nu, o să fie aglomeraţie non stop (cel puţin la ora la care e întâlnirea)

                        Comment


                        • realul e deschis non-stop pana pe 24 dec
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • o să fie interesant în parcare. Venim la LC BV fără L. O să fim doar C-BV

                            Comment


                            • si ne punem cate o emblema pe maneca

                              sigpic

                              Comment


                              • da, punem toţi emblemele pe mâneca ultimului sosit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google