Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa ce am inceput sa ma plimb si eu prin oras am simtit diferenta ,comparativ cu inainte rupe asfaltu mai bine oleaca ,e o diferenta sesizabila si la sunetul motorului ,akm suna mai bine ,imi place cum merge ,ms doc si colegilor care m-au insotit

    Comment


    • salutare colegi...ce mai faceti???
      cei de la DOC cand vor mai veni in Brasov?
      *****
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

      Comment


      • Doc are id pe forum....vezi ca la sectiunile despre remapare scrie des....dai si tu un pm si vorbeste cu el.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • razvan. doc e in vacanta plecat din cate am inteles. suna-l si vorbeste cu el si poate te ajuta cand se intoarce, daca asta vrei
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • e plecat la toplita se intoarce pe 3 si trece prin brasov, eu am nr lui tocmi-ai mi-am resoftat masina acum 2 zile
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • Brasovenii mei vati bagat tare la remapari.....acum tre sa va schimbati discurile de frana cu unele ventilate ca nu o sa ma tina la atata putere ce are motorul il el ..
              sigpic

              Comment


              • are idee cineva cat costa incuietoarea de la portbagaj(unde bagi cheia),este modelul fara buton(model 2005)

                sigpic

                Comment


                • m-am interesat si eu de buton cu incuietoare si nu ai vrea sa afli cat costa...sa cad pe jos cand am aflat
                  *****
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                  Comment


                  • eu nu am probleme cu disculrile pentu ca le am ventilate deja :P
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • aia cu buton e 260 ron tot kitul,pe mine ma intereseaza aia fara buton

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by unknown View Post
                        Brasovenii mei vati bagat tare la remapari.....acum tre sa va schimbati discurile de frana cu unele ventilate ca nu o sa ma tina la atata putere ce are motorul il el ..
                        tu ar trebui sa ti-0 remapezi...la tine chiar se merita...la noi astia cu 1.4... e mai mult ptr sound
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • daca imi faci tu cadou o ramapare promit ca am sa imi fac una..
                          sigpic

                          Comment


                          • cred ca nici tu nu muncesti pe castane...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • si eu vreau un cadou de asta

                              sigpic

                              Comment


                              • La multi ani !!!!!

                                ma doare capul, tremur, am frisoane....nu sunt racit...sunt doar mahmur )))))
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google