Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimineata colegi......

    Comment


    • ADI vi sa ma iei?
      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

      Comment


      • Apropos de radare: ce părere aveţi de "dobitocii" din trafic care încetinesc excesiv de mult când trec prin dreptul camerelor de monitorizare trafic? (în felul ăsta ăla care merge cu viteza maxim legală pare ca având cel putin 100 km/oră, că trece ca din puşcă pe lângă "şoferii" care merg cu 30 la oră prin dreptul camerei)

        Comment


        • "Niste tarani".
          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

          Comment


          • fiecare se gandeste sa nu-i vina amenda acasa,probabil sau mentalitatea de a nu fi prins cu viteza

            sigpic

            Comment


            • eu inebunesc cand vad astfel de oameni.....am si eu vreo doi candidati care prin localitate rup masina in 2 si in afara cand sa ii dea nu le duce masina mai mult de 90 si daca e coloana stai in fundu lor de te taie plansul

              Comment


              • Eu mă iau de ei dacă mă încurcă în trafic (Ştiu, nu e bine, nu faceţi ca mine)

                Comment


                • eu inebunesc ca nu am claxon si atunci cand as da unul din toata inima imi aduc aminte de nunta lu' vara-mea

                  Comment


                  • Scoate capul pe geam si injura-l daca nu ai claxon!!!
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • Si mie mi-a murit claxonul si am cumparat unul bitonal care sunt de fapt 2. Nu vrei sa stai aproape de masina cand claxonez. Sa-i vezi pe "smecherii" pe trecerea de pietoni care merg de parca se plimba in parc ce sar in sus. Pacat ca da semne de oboseala si asta. Ce clipe frumoase am petrecut

                      Comment


                      • panacotic am eu claxon ca l-am dat jos ca eu am..goarne..
                        *****
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                        Comment


                        • Cata rautate Nu claxonati in exces, asa ca mine, va rog.
                          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                          Comment


                          • mersi razvan dar am si eu unul numai ca mi-a fost urat sa il schimb ca trebuie sa ma bag sub masina.......si pe zapada pe deastea si nu am avut chef

                            deci ai inteles alo nationalitatea mea???
                            Last edited by panacotic; 23 December 2009, 17:20. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Alina ti-ai spalat masina? sau meri cu mine la 6?
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • doar nu aveti de gand sa va spalati masinile.....pana maine sunt la fel....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google