Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la magnolia,asa cum era inainte

    sigpic

    Comment


    • imi cer scuze de intrebare ,da unde este magnolia?
      si nu fac misto
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • super tare masina..........dar mai mumusel e golanul meu.....P

        Comment


        • Originally posted by boly76 View Post
          imi cer scuze de intrebare ,da unde este magnolia?
          si nu fac misto
          este in racadau,langa carrefour,defapt lipit de carrefour

          Originally posted by B 83 RMJ View Post
          m-am gandit sa fac niste 'carti de vizita' (fly-ere) de pus la stergator. mai vrea cineva sau scot doar pentru mine? urcati aici niste modele /idei despre cum sa arate si ce mesaj sa contina aceste fly-ere, si alegem unul din ele
          sa facem unele sa scrie logan club brasov pe ele si culoarea in functie de masina sau preferintele fiecaruia
          Last edited by skorpionking; 27 October 2009, 09:33. Reason: Automerged Doublepost

          sigpic

          Comment


          • ma bucur ca in sfarsit a deschis cineva si subiectul asta. eu pot scoate doar alb negru. mi-am facut o 'schita'. nu cred ca e nevoie de mai mult. colorat poate scoate sebi ca din cate stiu are si color. clar ca scriem ingrosat LOGAN Club Brasov, 2-3 randuri si link-ul forumului. deci daca vreti, alb negru va scot ce si cat vreti, daca nu gasiti voi o solutie mai buna si care sa nu coste.

            apropo. care stiti cateva firme de publicitate in afara de Creativa de la ceasu' rau? dati va rog niste adrese daca stiti...
            Last edited by B 83 RMJ; 27 October 2009, 17:05. Reason: Automerged Doublepost
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • vorbim si cu sebi la intalnire sa vedem ce zice

              Originally posted by panacotic View Post
              super tare masina..........dar mai mumusel e golanul meu.....P
              la ce masina te referi?
              Last edited by skorpionking; 27 October 2009, 18:06. Reason: Automerged Doublepost

              sigpic

              Comment


              • salutare! ma poate ajuta careva cu un driver pentru un TV-TUNER PHILIPS 3139 cu cipset SAA7134HL??
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • asta cauti?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • nu le recunoaste
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • am primit de la gabi un model de fly-ere. ce parere aveti?

                      @boly76: asta e ce am gasit. imi pare rau ca nu iti merge. ma mai uit acuma sa vad daca mai dau de ceva.

                      LE: ia vezi aici
                      Attached Files
                      Last edited by B 83 RMJ; 27 October 2009, 22:09.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • superbe,mai ales a 2-a si a 3-a

                        sigpic

                        Comment


                        • eu cred ca reclama mai buna ar fi pe luneta masinii un colant cu : www.loganclub.ro ...
                          mie imi place poza 3
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • arata bine.
                            buna treaba
                            multam de ajutor
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • mumus, in cazul tau nu s-ar zice, ca ai dat jos stikerele nu cred ca sunt toti de acord sa 'poarte' pe spinare un stiker...
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • depinde de stiker
                                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google