Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by theo_bv2002 View Post
    yupiiiiiiiiiiiiiiiiii am primit avertisment de la "bubu_vasile" pentru ca m-am aparat de moderatori.......ce ma bucur.este si evident de altfel ca asta urma sa patesc,daca spui ceva despre un moderator...
    In ce sens te-ai aparat de moderatori? Te-a batut cineva?...Ia spune, ce nedreptate s-a comis de catre cruzii si marsavii Moderatori?
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • ajuta-l Dark fii tu cel care salveaza onoarea Verzilor
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • mi-au sters un post.si nimeni nu stie cine l-a sters.si daca am comentat pentru chestia asta,am luat avertisment.super nu?si normal de altfel
        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

        Comment


        • Pai cine crezi ca ar avea alt motiv sa stearga un post care nu corespunde Regulamentului ? Cred ca iei treaba prea personal.
          In alta ordine de idei, bubu nu ti-a dat avertisment ca "te-ai aparat" de moderatori...chiar nu-si are locul in context, expresia asta. Trebuie sa intelegi ca nu te obliga nimeni sa postezi pe forumul asta...o faci ca-ti place comunitatea, poate ti-ai facut prieteni, etc...d-aia si exista useri cu drept de moderare a mesajelor. Cand apar "probleme" de genul asta, se da un PM la Administrator sau mai multe PM-uri Moderatorilor...si noi avem job, obligatii, etc si nu putem sta pe forum 24 din 24. Pana la urma se va gasi unu care sa-ti raspunda.
          Te-ai dus prea departe si risti s-o dai intr-un flame prin genul asta de haiducism...si sincer, chiar nu e cazul.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • tocmai de aia am luat-o prea personal,pentru ca nu a fost impotriva regulamentului.era doar o parere.nu mai conteaza...
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • acuma vad ca si la My ride-ul meu...mi sa sters un post in care facusem poza cu un cheder... postul urmator dat de cineva exista...
              Nu se poate oare sa sa se sters simgur din vreo eroare? sau face cineva misto ?
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by theo_bv2002 View Post
                tocmai de aia am luat-o prea personal,pentru ca nu a fost impotriva regulamentului.era doar o parere.nu mai conteaza...
                Intr-o comunitate trebuie mereu sa ai argumente obiective, altfel riscam sa facem circ ambulant. In Regulamnet este mentionata chestiunea asta.

                4. Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul.

                6. Posturile trebuie sa fie bazate pe argumente, nu pe opinii subiective.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • deci...cine mai vine azi la intalnire?

                  heheheheheeee ca prin minune si-au revenit posturile disparute la mine

                  foarte interesant.
                  Last edited by mumus; 14 October 2009, 12:52. Reason: Automerged Doublepost
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • eu vin,deci la 19 la magnolia

                    sigpic

                    Comment


                    • pana acu suntem 2...cine se mai ofera?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Si eu vin , sper sa nu mai bata vantu asa tare :|

                        Comment


                        • vantu nu bate,bate crivatul

                          sigpic

                          Comment


                          • nu stiu cum sa-ti explic , dar in tractoru chiar ninge.
                            Ce facem pe vremea asta la intalnire ? Sau....ajungem , parcam si apoi intram la o duda /

                            Comment


                            • si in triaj ninge,chiar s-a pus si pe masini

                              sigpic

                              Comment


                              • Si tot nam avut vreme de drift.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google