Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost stricata aseara cafeaua , de nu dati nici unu vreun semn de viata?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Eu nu am baut cafea aseara
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • semn

        e cam greu cu intratul pe forum, dar lasa ca te-am salutat dimineata. sa sti ca am apucat pana la urma sa imi spal si masina la petrom, deci dimineata ai vazut-o ultima data gri.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • vand ulei elf 5w40-3 litrii,filtru de ulei si filtru de aer,originale...pret 180 lei toate.e o revizie simpla de 1.4 si 1.6.cei interesati...ii astept
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • Un mare up ptr. oferta care o are theo...e foarte buna.

            Unic nu fii rautacios.
            Last edited by sebi8ta; 5 October 2009, 23:01. Reason: Automerged Doublepost
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • ganditi-va fiecare ...daca ati vrea sa ne spalam masinile la o singura spalatorie toti...bineinteles la bani mai putini.
              daca ne strangem vreo 20 am sa colind cateva spalatorii.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • de acord cu tine

                sigpic

                Comment


                • buna asta mumus,da o geana si vezi ceva special pt membrii logan club.sau sebi da u o geana ala noi in ghimbav
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • ar fi ceva, dar sa se tina de treaba aia de la spalatorie, nu sa fusereasca pentru ca asa mi-o spal singur la petrom. eu i-am zis lui sebi in vara sa caute reduceri pe la diferite firme cu diferite servicii dar a zis ca sa ne facem si noi un numar stabil de membrii, si prezenta numeroasa, numar care acum vad ca incepe sa apara mai la toate intalnirile.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • pai eu sunt inima intalnirilor.de cand vin eu au inceput sa vina tot mai multi ... :P )
                      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                      Comment


                      • Ieri iam sugerat lui Sebi ideea...si a zis ca si el se gandea de mult...acum ca suntem cred vreo 20 in total...daca ne trecem pe o lista numerele de inmatriculare...eu dau o raita. (stiu sa negociez...)
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • ar fi tare sa mergem toti la spalatorie in grup)
                          *** ***
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • daca gasiti la red car wash pe mine sa ma stergeti de pe lista.nu mai vreau acolo,never
                            @mumus-daca mergi,te rog treci la spalatoria care iti zic eu:intrii pe branduselor,langa itc,faci prima stanga pe langa un chiosk de tabla,si prima la dreapta,si imediat pe dreapta e spalatoria.vezi acolo daca poti sa faci ceva.jur ca e cea mai tare spalatorie din brasov.nu cred ca mai spala la alta ca acolo
                            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                            Comment


                            • deci...eu vreau ptr la iarna...ca o vom spala des...nu vreau sa depaseasca 20 lei. (interior exterior) daca nu e scump e ok si acolo.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • daca stiti spalatoria din craiter(autogara codreanu)pot sa vorbesc acolo ca il cunosc pe patron

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google