Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci intalnirea ramane duminica la magnolia la ora 19. daca nu intervine nimic eu vin.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • exact Aline. Si nu mai tot pleca cu scarturi... si mergi mai linistit..ca esti inca la inceput.
      Skorpionking...pana la urma ce ai patit la masina?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • nu se intampla mereu ce ai vazut azi, stai linistit...ca nu ma dau banii afara si nici benzina nu curge la robinet. m-am grabit ca murea unu in spate ca e in intarziere si pierde autobuzul de bod, care oricum l-a pierdut ca era coada la politie (acolo il duceam). mi-am facut damblaua in primele 3 zile cand am fost singur in masina, dar nu-mi mai trebuie. ma gandesc ca vine aprilie acuma si oricum o sa trebuiasca o carca de bani .
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • cine asa ceva (la plasticul gri ma refer,nui cunosc denumirea exacta) si vrea sa scape de el.. sa ma anunte...de pe orice versiune cu ac sau fara...
          Attached Files
          Last edited by unknown; 24 September 2009, 23:08.
          sigpic

          Comment


          • Acest post este dedicat lui Ciprian Moasa :

            LA MULTI ANI !!!! Sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti ,sa ai cele mai fericite clipe intodeauna ,si multa fericire si sanatate .

            LA MULTI ANI CIPPY !!!
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • La Multi Ani colegu
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • La multi ani cippy.
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • La multi ani cippy!

                  Comment


                  • La multi ani CIPPY!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • LA MULTI ANI Cippy!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • LA MULTI ANI Cippy!!!
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • ne intalnim duminica prin oras (BV)D????
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • razvan_boss
                            Te rog sa te treci cu datele tale asa cum sunt si ceilalti colegi trecuti ,ca sa avem datele tale si sa te cunoastem mai bine , la Threadul "Sa ne cunostem mai bine"
                            Multumesc.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • da..in principiu cine are timp se va duce Duminica la ora 19 in parcare la Magnolia (in spatele magnoliei...acolo unde e groapa aia mare)

                              salutare de la ARO (sunt la o nunta.. ) la munca
                              daca nu merg maine la peste ne vom vedea la 19 seara
                              Last edited by mumus; 26 September 2009, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • pana la urma se cotesc ai mei cu gratarul, deci posibil sa ajung si eu ca sa fim cativa daca unii sunt la cluj, si sa facem impresie buna cu prezenta chiar si in conditiile astea.

                                @gabibv: te rog sa iei cu tine ce iti trebuie ca in caz ca ajung sa facem treaba.
                                @mumus: poate ajungem amandoi maine la intalnire sa vorbim putin de cealalalta treaba () despre care am vorbit azi la tel.
                                Last edited by B 83 RMJ; 26 September 2009, 22:33.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google