Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sebi azi pe la 16:45 te-am vazut pe la casa armatei,ai luat curba de parca pierdeai trenul ti-ai facut jentile cu portocaliu?

    sigpic

    Comment


    • are jentile negre cu spitele portocalii:P
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • a facut pom de craciun ? VAi! a innebunit lupul
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • am vazut ceva stralucitor asa ca un fulger in oglinda si cand ma uit era sebi

          sigpic

          Comment


          • ieri seara nu am observat nimic.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • azi le-a pus
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Salutare colegi,inseamna ca sebii o sa faca furouri la intalnirea de la cluj cu noul look!!!
                AMR-4 ZILE DRAGII MEI CARE MERG LA CLUJ,avem treaba cu bagajele!!!
                sigpic

                Comment


                • Sa-i spunem "furia portocalie"

                  sigpic

                  Comment


                  • cati veniti sambata la cluj si la ce ora ati vrea sa plecati??? ne gandeam daca vreti sa ne asteptati si pe noi si sa mergem impreuna.
                    @Sebi: te astept sa vb pe mess mai multe pt unele detalii.......bafta tuturor
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • suntem 6,cred,sau 5,sau 7 sau 8 ).nici noi nu stim sigur.normal ca va asteptam.in jur de ora 10 am vrea sa plecam.dar ai grija,daca sebi zice ca la 10,puteti sa ajungeti linistiti la 11-12,ca el nu se oboseste sa vina la timp,si nu glumesc
                      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                      Comment


                      • Azi cu cine o sa am onoarea ?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Daca nu am treaba vin si eu
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • vin si eu....
                            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                            Comment


                            • noi o sa plecam din Bucuresti in jur de 06.00 cu mers incet si o oprire in Predeal zic eu la Petrom pt o gustare de dimineata......mai vb vineri seara si va zic ce si cum stabilim aici....bafta
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • OK colegii,va asteptam si mergem impreuna spre cluj.
                                AMR 2 ZILE,va salut si ne vedem sambata!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google