Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salutari colegi,faceti o coloana logan club brasov spre mare???????Frumos,sa aveti parte de vreme buna si multa distractie!!!
    VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
    sigpic

    Comment


    • #32
      Stresule..ti-am mai zis ca volanul era pe partea stanga....de ce nu mai crezut?...
      si nu inteleg de ce erai asa de fericit in poza...ca doar nu erai la femei...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #33
        nu stiu la ce te referi cu volanul ala pe stanga :P
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • #34
          glumesc mai...nu ai fost nici macar pilit...dar ai o fata in poza aia...de zici ca ai baut numa bere si vin...faceam si eu o gluma.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #35
            domnu nu ai inteles, tin la gluma, doooooh, am gustat gluma cu poza, stai linistit, dar nu am inteles ce vroiai sa zici cu volanul ala, nu te aprinde ca iei foc )
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • #36
              nu m-am aprins ma...nu stiu de ce se interpreteaza gresit asa repede...acu ma cunosti si tu... chiar nu ma aprind repede...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #37
                si cum nu eram la femei? n-ai vazut ca whitefox facea licitatie acolo? )
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • #38
                  nu a zis sa nu mai zici la nimeni....
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #39
                    si uite asa arata unii la intalniri ....mai prajiti ,mai piliti important este ca radea...
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #40
                      pai radeam mah sebi ca ma uitam la tine
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • #41
                        data viitoare sa-l pozam si pe sebi si apoi radeti unul de altul

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          azi am fost la peste...la ora 12 am prins unu de 50 grame...la 14 unu de max 250 grame, si la 16 am prins asta din poze de 4.5 kg
                          Attached Files
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #43
                            Frate cred ca pestele l-ai prins in METROsi pana nu vad filmarea cu captura nu te cred!!!Oricum felicitari colega si cred ca sti noua vorba care se spune la peste-SA TI-O TRAGA LA FUND!!!!!!DORIPESCO.........................Aha... ...............vadu rosu!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              da acolo am fost...filmare nam eram doar cu sotia... si asa nu stia cum sa il scoata...a ridicat minciogul si la rupt...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • #45
                                Felicitari oricum,frumoasa captura.Stiu eu cativa prieteni care au stat o zi intreaga acolo si nu au venit cu mai mult de 2 kg toti cinci la un loc.Asta e,fiecare cu norocu si indemanarea lui.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google