Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astept sa ma sune
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • ma rugat mumus sa postez imaginea cu stikeru care vrea sa-l puna pe "plici"
      Attached Files
      ala cu ned 4 sped ... sigpic

      Comment


      • nu se vede tot scrisul

        sigpic

        Comment


        • buna dimineata dragi loganisti am o intrebare...se ocupa cineva de stikere cu logan club brasov? as dori sa imi iau si eu (daca am dreptul) .Multumesc

          Comment


          • da dupa ce vi la fiecare intalnire timp de un an......si esti trecut in caietul de cotizatii cu cel putin 500 de ron..
            sigpic

            Comment


            • asta-i gluma ...hai man serios acuma

              pai e cam scump stikerul 500 ron
              Last edited by phantom; 6 February 2011, 12:49. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • e pret de ... criza

                sigpic

                Comment


                • e buna e buna trebuie sa o notez dar serios acuma pot face rost de un stiker?

                  salariul meu de putin peste 500 ron
                  Last edited by phantom; 6 February 2011, 12:56. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • vino la intalnire si vorbesti acolo

                    sigpic

                    Comment


                    • salut
                      cine ma poate ajuta si pe mine cu hartile full europa pentru un GPS Mio Moov 500 sistem de operare Windows CE 5.0(cred ca ala e sistemul de operare ca nu e trecut dar asta e sistemul standard la toate)
                      am doar harta romaniei pe el dar am slot pentru card
                      cat ma costa si in cat timp e gata
                      as avea nevoie de el pe la inceputul lunii martie ca fac o excursie in germania

                      Comment


                      • Cica a aparut o lege noua, pe cazane nu ai voie sa montezi gps...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • salut

                          Originally posted by vali205 View Post
                          salut
                          cine ma poate ajuta si pe mine cu hartile full europa pentru un GPS Mio Moov 500 sistem de operare Windows CE 5.0(cred ca ala e sistemul de operare ca nu e trecut dar asta e sistemul standard la toate)
                          am doar harta romaniei pe el dar am slot pentru card
                          cat ma costa si in cat timp e gata
                          as avea nevoie de el pe la inceputul lunii martie ca fac o excursie in germania
                          incearca la alview langa selgros poate te pot ajuta ei ...sunt foarte de treaba

                          Comment


                          • cu GPS-UL isi dubleaza valoarea la cazan

                            sigpic

                            Comment


                            • baieti vreau sa stiu si eu daca folosesti aditiv pentru crestrerea cifrei octanice are vreun efect/la drum lung creste consumu sau nu ,in general dac exista vreun beneficiu.
                              ala cu ned 4 sped ... sigpic

                              Comment


                              • merge motorul mai rotund,la consum nu prea se simte

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google