Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • martalogu's Avatar

    Data inscrierii: 05-03-2010
    Locatie: Brasov
    Motorizare : 1,4
    Varsta: 35
    Posturi: 228
    Membru :
    [Loganist de 5 stele]

    Implicit
    Rog moderatorii si administratia sa nu fiu banat pentru urmaroarele fraze,, chiar nu ti-e frica de cel de sus cu ce magarii umblii,chiar nu ti-e frica,stiu multe din tecutul tau ,nu uita ca am preten care ti-a fost sef la cargus ,si mi-a spus sa ma retrag deci aviz amatorilor

    Comment


    • martalogu conteaza ca acest om are datorii la spalatorie? si din cauza lui nu putem face ceva pentu clubul nostru? nu-l intereseaza atat timp cat este sustinut si tinut de sus, daca le de mancare si baut pe banii altora!
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • nu serios, din cauza unui user care "probabil" are datorii(nu ma intereseaza deloc acest aspect), nu mai puteti merge la nici o spalatorie din oras, nu zau?
        dute si verifica la primarie, poate nu si-a platit nici impozitele, insemnand ca nu vei mai putea sa-ti platesti nici tu darile catre stat. vai ce dezastru!
        nu fiti copii...

        cat despre "atat timp cat este sustinut si tinut de sus, daca le de mancare si baut pe banii altora!", tin sa te anunt ca "aia de sus" au aceleasi beneficii ca oricare din userii care vor merge la regionala. adica platesc transportul, cazarea, mancarea si bautura
        Last edited by crististreulea; 13 February 2011, 20:34. Reason: Automerged Doublepost
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • oare chiar se merita?abia a trecut ultimul.............
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • buna dimineata dragi loganisti am si eu o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu o schema electrica a unui alternator,electromotor ...etc (desen si explicatie)am examen sambata si trebuie sa predau lucrarea si nu gasesc pe internet

            Comment


            • Streulea...Rmn se referea la o anumita spalatorie,la care noi toti ne spalam masinile,cu reducere,unii chiar si cu plata la o luna...deci...pe datorie,si reducere, sebi nu si-a achitat datoria....si datorita acestui fapt...Pa reducere si Pa spalat pe datorie, si se spala super acolo...

              Ps... Ai dreptate boly,nu vrem scandal, nici rmn nu vrea, doar a mentionat un fapt.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by phantom View Post
                buna dimineata dragi loganisti am si eu o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu o schema electrica a unui alternator,electromotor ...etc (desen si explicatie)am examen sambata si trebuie sa predau lucrarea si nu gasesc pe internet
                ia vezi pe aici,aici,sper sa ajute.
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • mumus: m-am prins ca nu se vrea scandal pe tema asta. doar ca in acest caz e vina patronului de la spalatorie, din cauza unei persoane sa taie capul la toti. tot vina lui e faptul ca au spalat masinile pe datorie, apai nici muierea nu-ti da ***** pe datorie, deci e numai vina patronului.
                  eu zic sa va mobilizati si sa mergeti la om sa-i explicati situatia. in fond si la urma urmei tot spalatoria pierde, nu pierd un client, ci mai multi clienti fideli.
                  daca mergeti sa vorbiti cu ei nu exista sa fie asa de batut in cap si sa nu inteleaga.

                  puteti sa-i propuneti si o varianta de esalonare a datoriilor, in loc de reducerea de 50% sa va faca de doar 40%, in felul acesta se achita datoriile vechi
                  da, stiu, acum am fost rau, sa o luati ca pe o gluma
                  Last edited by crististreulea; 16 February 2011, 10:54.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • *hai ma ca vii tu la brasov...vezi tu












                    * imi permit sa glumesc cu el....imi e amic.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • tot nu am gasit schema aia desenata si explicata

                      Comment


                      • phantom, ai probleme cu electromotorul sa inteleg sau ce vrei sa faci cu ea?
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • nuuuu rmn am o lucrare de predat pt. facultate sambata si imi trebuie o schema simpla electrica pt. orice piesa de automobil de exemplu: un alternator,o alarma,senzori de parcare etc.O schema simpla cu o baterie ,fire,sigurante,senzori etc si explicatie

                          Comment


                          • cauta pe aici
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • multumesc mult de tot am gasit ;)

                              Comment


                              • unde gasesc o sonda de servodirectie ieftina...????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google