Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cant facem o ieseala ???
    ne ajuta timpul

    Comment


    • duminica la zoo la 11 30 ... citeste la intalniri
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • cine ma ajuta si pe mine va rog cu un cod de culoare?e vorba de rosu passion

        Comment


        • Rosu PASSION - 021C sau 021D


          uite era si aici.
          Last edited by mumus; 26 March 2011, 00:39.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • salut

            Originally posted by shiftyasd View Post
            cine ma ajuta si pe mine va rog cu un cod de culoare?e vorba de rosu passion
            dute la giratoriul de pe grivitei langa fostul hard discount este un magazin de vopsele si acolo iti spune exact culoarea indiferent dak este decolorata de la soare vopseaua

            Comment


            • multumesc de ajutor

              Comment


              • mereu promt,mumus al nostru

                Comment


                • emilian_LLX vezi ca ai dezactivata functia de PM si nu am reusit sa iti raspund la mesajul cu stikere-le.Dar tu ai vazut zgarieturile de pe masina mea asa ca fa tu ce stikere vrei si cum crezi !!!

                  Comment


                  • La Plus superoferta !
                    cric hidraulic 33 ron, set chei cricket 35 ron, vap 135 bari 150 ron , set husa auto 30 ron, filtru polen si aer logan 16 ron ambele, !
                    Last edited by mumus; 1 April 2011, 12:49.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • oferte oferte mumus da' pozele unde is???

                      Comment


                      • era pacaleala de 1 aprilie ...

                        ieseala? eu as propune un karting.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • ce ziceti fratilor de faza asta http://www.realitatea.net/super-buni...eo_820684.html

                          Comment


                          • Salut Goofiy spionule
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • nu puteam sa ma abtin cand am vazut masina...ti-as fi pus de ziua ta dar plua afara...
                              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                              sigpic

                              Comment


                              • Adi,Bv-68-ALO uite aici despre ce discutam la gratar


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google