Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intru totul de acord cu propunerea colegei apliliecii ,si ar fi bine sa mai fie luate in seama si parerile altor colegi ,nu doar ca fapt divers
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • Salutare!am nevoie de ajutor.
      Unde pot gasi cablu litat cu sectiunea de 4-6mm in Brasov?
      Ii trebuie unei cunostiinte pentru alimentarea a 2 statii de 160W(2x80).El a folosit cite 2 cabluri de 2,5(cu izolatie "siliconica") si i s-au prajit .
      As vrea un loc sigur ca m-am saturat azi de vinzatori care se uita crucis la tine cind le ceri asa ceva
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • n-au aia de la mikado?
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • dar nu inteleg ce e in capul cunostiintei alaeia sa pun cablu litat din asta din comert si nu cumpara un set specializat...Eu nu m-am jucat cu asa ceva....Am cumparat setul de cabluri cu o luna doua inainte sa imi iau statia si wooferul....Nu vreau sa sperii dar daca alea de 2.5 zici ca s-au prajit or sa se incinga si astea de 4-6 mm....Si iti spun si de ce.
          In statie se produce un fenomen, statia nu trage curent constant din baterie ci in socuri socurile sunt determinate de frecventa LPF-ului si miscarea difuzorului de bas...Adica la volumul 30 la casetofon nu o sa traga 20 de amperi constant prin acel cablu....Ci poate sa ajunga si la varfuri de 30-40 de amperi...Asta e in functie de difuzor, de statie si de puterea acestora..

          Comment


          • Originally posted by BV-80-YSA View Post
            si eu merg la sinaia,poate ne intalnim pe drum
            chiar ne-am intalnit in azuga....eu veneam de la spalatorie si el se ducea spre sinaia
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • asa gigi. mi-era teama sa scriu de logan club brasov 2... alina zice bine cu democratia...dar nu e prima care zice, sa speram ca sebi ii ia macar ei in considerare propunerea, daca la noi nu a vrut si a sters tot, desi erau propuneri la subiectul topicului...
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • pacat ca doar eu am curaj sa scriu alin
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • nu pot sa scriu aici de ce nu am eu curaj. iti scriu pe privat.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • el le avea pe masina .a schimbat doar alimentarea ca cealalta.......................................... ...sa vezi ce fac nemtii
                    pacat ca nu am cum sa mai fac poze ca va ******** pe voi de ris
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • eu am cablu de 6 litzat si nu s-a mai prajit nimic....................

                      Comment


                      • am pus la threadul VOT Co-organizator 4 useri in plus pentru co-organizator. votati domnilor, votati
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • cristi...fara suparare. asta era treaba lui sebi, nu a ta. nu avea ce cauta pe lista unic, pentru ca pe el nu l-a mai vazut nimeni la fata de o gramada de timp. trebuiau pusi toti de la inceput si gata, nu doar pe cine vrea sebi.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • eu nu am ce cauta pe lista....Sebi stie lucrul asta...la fel si Stresu...
                            in fine...se pare ca aici oricum nu conteaza parerea nimanui....

                            Eu am sa propun sa fiu lider de sindicat....sa se faca un pool pe tema asta.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • vreau sa spuneti toti cei care stiti posturile de ieri de la topicul cu propuneri si decizii, daca le mai vedeti pe undeva. ca sebi zice ca nu le-a sters, zice ca le-a mutat. topicul respectiv e gol! nu zice unde le-a mutat, zice sa citesc forumul. dar l-am citit si nu vad posturile mutate! poate voi le vedeti...
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Originally posted by stresu View Post
                                chiar ne-am intalnit in azuga....eu veneam de la spalatorie si el se ducea spre sinaia :d
                                doar nu credeai ca zic la vrajeala

                                Pana acuma se dorea binele clubului,acuma toata lumea e ahtiata dupa ciolan,poate s-au molipsit de la cei cu alegerile sau hai sa ne facem toti sefi
                                Last edited by skorpionking; 6 December 2009, 03:13. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google