Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare colegi,inchiriem un microbus sa ne duca acasa pe fiecare dupasi sa vezi discutii aprinse la un paharel si cine e cel mai tare din parcare!!!E o idee buna dar nu se v-a materializa asa cum nici cu grataru nu am rezolvat nimic si vara a trecut.
    VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
    sigpic

    Comment


    • lasa grataru...saptamana viitoare intro seara...intalnire fara masinute !
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • vorbim cu nevestele sa vina dupa noi

        sigpic

        Comment


        • kelu las ca facem noi una mica in ghimbav ca stam aproape doar si nu ne trebuie masini
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • hehe.... mai bine chem un taxi
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Ok gigi,e mai sanatos in zona la noi si ajungem rapid acasasi sebii e tot in zona,deci trebe sa ne vedem curand!!!
              Last edited by kelu; 10 September 2009, 07:43.
              sigpic

              Comment


              • pai si noi din ghimbav cum ajungem acasa? sau vreti numai voi...separat?
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • pai facem intalnire lc la una mica in ghimbav si voi plecati cu taxi si apoi facem intalnire lc in bv si plecam noi cu taxi
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • merge si asa
                    Dar mai intai veniti voi aici...minoritatilor
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • ce mai e nou sub soare domnilor?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • deocamdata nimic....Gandim...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • caut logan diesel la dezmembrat!!!.. cine ma poate ajuta astept raspuns..
                          sigpic

                          Comment


                          • si eu vand discuri de frana ate de 238mm pline.super moca 140 ron.pt brasov trimit prin curierat,pt tara trimit prin posta ).glumesc
                            sigpic........restul e NoSpeedLimit

                            Comment


                            • salutare natiune...cei care vor weekednul asta sa-si fac chiptuning la DOC...tin sa va spun ca vine vineri la mine la munca...pe calea bucuresti la shortcut....nush exact la ce ora....a zis in jur de 6-7 seara....deci ar fi bine sa veniti si voi aici ca sa nu-l facem pe om mai piarda timp si duminica.....asa ca...cei care vor sa afle mai multe sa ma sune pe nr de tel....0765436559...mihai.....

                              Comment


                              • Am reusit si eu ieri sa imi fac remapare
                                sigpic
                                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google