Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca sa nu fiu off raspund alinei in aceasta zona de eliberare:
    1.nu are nicio legatura ce cred eu despre femei(ai dat o nota mare!!!)
    2.sa sti ca imi este frica de soferite nu de tine ca persoana......................
    3.o sa-mi fac rost de masina si accept provocarea ta daca consideri ca acest lucru are vreo legatura cu discutia(cauciucuri de vara vs cauciucuri de iarna)
    4."dintr-o privire" eu zic sa te mai gandesti cand faci afirmatii.nu cred ca le sti pe toate.
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • hai copii nu va certati, nu are rost nu fiti incapatanati...ala mai destept cedeaza...asa se zice nu?

      on topic...ma enerveaza ca e frig afara.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • ba fratilor ce d******* ii invata pe astia la facultate?
        bunica-meu spunea ca prea multa carte strica.............................uneori chiar prosteste
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • Alo 68, citez:
          cele două posturi ale tale:
          1.- "Ca sa ma eliberez alina te intreb:de unde sti ca a avut cauciucuri de vara?" şi 2.-"Da.cred ca direct la cauciucuri s-a uitat"
          se contrazic teribil cu postul:
          3.-"Ca sa nu fiu off raspund alinei in aceasta zona de eliberare:
          1.nu are nicio legatura ce cred eu despre femei(ai dat o nota mare!!!)
          2.sa sti ca imi este frica de soferite nu de tine ca persoana......................
          3.o sa-mi fac rost de masina si accept provocarea ta daca consideri ca acest lucru are vreo legatura cu discutia(cauciucuri de vara vs cauciucuri de iarna)
          4."dintr-o privire" eu zic sa te mai gandesti cand faci afirmatii.nu cred ca le sti pe toate.".

          Cred că e trist să fii frustrat aşa ca tine şi pentru asta nu mă supăr deloc pe tine, ţi-este destul de greu deja.
          La faza cu gânditul........hmmm.....ai prins ideea.....numai că nici nu-ţi trece prin cap că TU ar trebui să ai grijă când te exprimi.
          Hai să ai o zi bună FRUSTRATULE ce esti!

          Comment


          • liniute...liniuteeee........
            sigpic

            Comment


            • frana fratilor ca ati luat-o cam tare cu atele.pentru cine a fost aseara la intalnire se pare ca se intampla exact ce preziceam.treburile astea se fac in alt mod nu asa

              mai usor cu atele ca nu e un subiect de discutat aici.vorbim in alte imprejurari
              Last edited by gigi-kent; 28 January 2010, 19:34. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • nu se mai termina frigul asta odata

                sigpic

                Comment


                • atenționare cod galben viscol și ninsori. Si asta e primul viscol din cele doua obisnuite din fiecare lună februarie

                  Comment


                  • chiar ma enerveaza cand se sterg posturi care nu contin injurii sau alte chesti care il deranjeaza la ochi doar pe organizatorul nostru...

                    inteleg ce e off topic...da mai da-o in .... de treaba...
                    nu trebuie sa fie chiar curat tot SEBI .
                    Mai lasa oamenii sa isi spuna punctul de vedere,si daca vreunul scrie in alt loc...nu e capat de tara...este ilogic sa ai raspunzi pe alt thread..ca nu se va mai intelege nimic.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • aceeasi frustrare o am si eu

                      sigpic

                      Comment


                      • Subscriu si eu
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • puncte tata puncte!

                          Da, buna idee! de exemplu imi strica ziua motorul, traficul si unul care tot imi da puncte la infractiuni 1 motorul, am probleme cu el cand sunt stationat cate 5..6..8...9...sec. merge(toarce fain) iar o secunda se inneaca, la servis am schimbat filtre: ulei, motorina, aer si polen, am pus-o pe tester, au controlat injectoarele, nu am aer pe conducta si nici injectia nu are nimic. ??? 2. traficul care e destul de aglomerat si multi participanti la trafic care nu cunosc nici macar lucrurile elementare din legislatie si multe altele.... si 3. imi tot dau astia punct cu punct, ru-si-ni-ca! dar cand ii prind sa vezi ce le dau eu pe gusha cate-o bere ca sa-mi mai dea puncte de-astea...important e ca le primesc ci nu le dau
                          lipsa text

                          Comment


                          • ce ferice de unii............care azi sint la o bere..........nu ca mine care tre sa mearga la munci..........................................

                            sa nu inteleaga lumea gresit........mi-a placut cartea............................................ .................................................. ..........................da de 66
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • vreau sa vina WEEKENDUUUUUUL . m-am saturat de sefi ...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • nu stiu dece dar presimt ca o sa fiu tare relaxat vreo 7 zile................................sa crape sefii si splina'n ei!!!!!!!!!!!!
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google