Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma enerveaza brasovenii
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • pe mine ma enerveaza unii care fac ce le taie capul...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • pe mine ma enerveaza oamenii care trăiesc doar ca să aibă dreptate, aroganţa, agresivitatea, mitocănia, misoginismul care depăşeşte limitele jocului şi ale glumei, luatul în serios până la patetism şi chiar dincolo de el, duplicitatea, becurile chioare, cărţile traduse şi redactate prost, complexele de superioritate, oamenii care te sună de 10 ori în 5 minute, deşi e evident că, dacă nu răspunzi, ori nu poţi, ori nu vrei, răutatea, ciorapii fini de damă, care sunt ori prea strânşi şi te sugrumă în talie, ori prea largi şi alunecă de pe tine, lăcomia şi meschinăria, oamenii incapabili să spună “Am greşit!”, “Îmi cer scuze!”, “Îmi pare rău!” sau “Iartă-mă!”, parfumurile grele şi ostentative, dorinţa de putere, foamea de bani, şoferii nesimţiţi, mulţimile, grupurile mari în care eşti obligat să socializezi găunos, oamenii care nu ştiu să spună “Mulţumesc!”, judecăţile în alb şi negru, căldura excesivă, intoleranţa, rasismul, homofobia, şefii care ajung să se creadă Dumnezei, vanitatea care ajunge să fie mai puternică decât dragostea, mândria prostească, minciuna, jumătăţile de adevăr livrate drept adevăr, violenţa, bârfa veninoasă, frigiderul meu, care a ajuns să se ceară dezgheţat o dată la două săptămâni, ţoapele de mall, tabloidizarea greţoasă, oamenii care, deşi sunt organizaţi în grupuri cu scop comun, preferă să se măcelărească între ei, neseriozitatea, iertările care se dau şi se cer doar în faţa unor morminte, pentru că atunci când mortul era viu, vanitatea era mai puternică, fondul de ten, mirosul de nucă de cocos, “perfecţii” care preferă să rămână singuri pe lume decât să încerce să-şi corecteze vreun defect, delaţiunile ordinare, spălatul rufelor în public, turnătoriile, jignirile, mâncărurile care băltesc de grăsime, înjurăturile de mamă, mamaie şi tot neamul, lăudăroşenia, mai ales aia dusă până la sufocarea audienţei, râsul strident, acreala, încrâncenarea, câinii maidanezi organizaţi în haite agresive, subalternii pupincurişti, ura care devine scop existenţial, demagogia, prăjiturile foarte dulci, gunoaiele aruncate pe jos, egoismul, oamenii care nu duc niciodată vreun proiect la capăt, lenea, prostia agresivă, insistenţa, tupeul, hipermarketurile, fiindcă mă spală pe creier şi ajung să cumpăr lucruri de care nu am nevoie, oamenii care se cred mai importanţi decât sunt şi nu obosesc să-ţi arate asta, bodyguarzii de magazin care te supraveghează ostentativ ca şi cum e limpede că ai venit acolo ca să furi, bărbaţii care lovesc femeile, snobismul, chelnerii care nu zâmbesc, bărbaţii de la televizor care vor să arate cât de deştepţi sunt ei înconjurându-se de “asistente” frumoase şi sărăcuţe cu duhul, zgârcenia, oamenii care nu lasă niciodată de la ei, încăpăţânarea dusă până-n pânzele albe, răsfăţul excesiv, lipsa de igienă care pune la încercare nasurile celorlalţi, gândacii de bucătărie, oamenii care îmbătrânesc urât, că nu am semnal în casă la mobil, oamenii incapabili să le spună celorlalţi “Bravo!” sau “Ai făcut un lucru mişto, felicitări!”, invidia, filmele cu James Bond, fiindcă sunt mai lungi cu vreo două ore decât mi s-ar părea mie suportabil, oamenii care trăiesc doar pentru “succes” şi carieră, corporatismul, libidinoşenia, alcoolismul, spălarea pe creier a copiilor cu ajutorul industriei Barbie, oamenii care se supără pe tine, dar nu-ţi spun motivul şi nu-ţi dau şansa de a repara o eventuală greşeală, oamenii care sunt drăguţi, amabili şi înţelegători, dar te sapă pe la spate de nu te vezi, oportunismul, oamenii care îşi pierd minţile atunci când încep să aibă succes, lipsa de umor, blondele care se supără la bancuri cu blonde, claxoanele, iubirea şi toleranţa pe care cică tre’ să le arătăm doar de sărbători, oamenii care te ajută doar ca să aibă după aia cu ce-ţi scoate ochii, femeile care nu se distrează pe seama propriilor pandalii, hainele groase, mâncarea care nu îngraşă, dar e insipidă etc. etc. etc. Şi, bineînţeles, de multe ori, mă enervez eu însămi pe mine.

        Comment


        • ma enerveaza postul lui danyamd. prea lung
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • crap de nervi! dai o caruta de bani pe produse si sint de tot rahatul
            si culmea cica sint produse in CE (slovachia)
            ****** mamii lor cu marfa lor cu tot................
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • Ma enerveaza focile (fete intre 18-30 peste 80 kg) care baga in ele ca spartele oricand si la orice ora si se intreaba ce draq am de ma ingras?? Crezi ca e de la tiroida? ..

              Comment


              • Originally posted by mumus View Post
                pe mine ma enerveaza unii care fac ce le taie capul...
                ...ce ii taie capul...
                pe mine ma, pe tine te, pe el/ea il/o, pe noi ne, pe voi va, pe ei ii...
                acum extrapoland, pe mine ma bate gandul ca pe tine si pe sebita sa va facem useri simpli, pe crististreulea il bate gandul sa ma sustina, pe noi moderatorii ne-ar coafa ideea sa va linistiti la brasov, pe voi va doare-n 3 litere iar pe ei (altii din afara lcbv) ii exaspereaza prostiile voastre de certuri gratuite. capisci, dom'le kelemn, mumus sau cum te-o mai chema in alealalte 14 clone?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Nu inteleg care e problema celorlalti din alte cluburi? Chiar nu ne intereseaza parerea lor atata timp cat la brasov e liniste.valurile sunt facute de cei care au acceptat by sicaro sa intre pe forum.asta ma enerveaza pe mine.
                  Altul aceepta, altul judeca si da bannuri. Ce sa mai intelegem si noi cei din logan club brasov???cine sustine by sicaro????cine sustine lc.bv.?
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • s-a ras-discutat intre moderatori si s-a comunicat celor doua capetenii sa se linisteasca. treaba celor din alte cluburi (intamplator moderatori) e sa fie liniste peste tot. e obligatia mea si a celorlalti moderatori sa facem liniste, nu sa nu ne amestecam daca nu suntem din acelasi oras. ale doua capetenii rasarite la voi doar liniste nu fac, in rest orice. si sa nu crezi ca-i convine cuiva separarea voastra. s-a acceptat cu conditia sa fie liniste. dar unii nu pot sa doarma linistiti daca n-au un bat cu care sa tot scormoneasca rahatul, pe care il agita si pe partea publica si pe partea administrativa a forumului. de ce crezi ca m-am luat de mumus si de sebita?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Din cate am vazut sebi tot primeste "sfaturi" sa se linisteasca,tot spune-ti ca ii da-ti vacanta,pai face-ti odata ce e de facut.nu stiu ce discutati pe sectiunea voastra "secreta"dar e greu sa da-ti vacanta????? A fost liniste si frumos atata timp.a-ti lasat sa intre by sicaro pe forum si a inceput scandalul.cititi cu atentie instigatiile lui sebi la scandal doar prin simplul motiv ca scrie ce scrie.
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • ma nerveaza "clubul by sicaro" din cauza unui (1) membru din el atat... restu membrilor sunt ok...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • si pe mine ma enerveaza acel unu (1) care crede ca lc bv e el si atat, de cand e sub caciula cu noi. de ce nu poate intelege cum stau lucrurile? de ce trebuie sa faca tam tam mereu? sa mor de mai inteleg. fata in fata e pui, daca il intreb ceva, n-are nimic cu nimeni...pe forum, tornada.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • pe mine nu ma mai enerveaza nimic... nu ma mai surprinde nimic... nu mai am chef de cearta...m-am saturat sa ma lupt cu morile de vant.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Pe mine nu ma enerveaza nimic,vorba lui mumus.....ptr.cei odihniti n-am cum sa ma enervez caci au capu'mare si mintea le sta lejer
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • aveti grija ce scrieti pe aici ca luati cartonase, desi e o zona de eliberare a frustrarilor. eu am luat rosu pentru atac la persoana pentru postul #207 de mai sus, desi nu am pronuntat deloc nici un nume. vorbeam in general, putand sa se simta oricine, inclusiv eu.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google