Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aoleu ma dor ochii!!!!!

    LASA-L SA FACA REGIONALA LA EL ACASA SA VEDEM UNDE-I CAZEAZA PE TOTI
    Last edited by ALO68; 12 January 2011, 15:01.
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • e sticky!.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • beeei, faceti Regionala ca altfem mut Brasovul la Cuca Macaii si o sa ramaneti fara munti, dealuri si ursoaice
        lipsa text

        Comment


        • Voi in continuare sunteti 2 tabere, ca doar na, asa-i traditia de Brasov.
          Lasati-l sa o faca.
          Cu ce va incomodeaza?
          Vad ca suferiti de oficialitati: "noi, logan club brasov. Noi, cu organizatorul nostru"
          Faceti dracului ceva ca sa va meritati "nomenclatura" de logan club brasov, cu tot cu organizator.
          Voi ,de fapt organizati dezorganizari.
          Halal....

          Comment


          • ma enerveaza ca lumea crede ca sunt 2 tabere... defapt e una singura...(no ofence cezar) am hotarat noi cei care am fost la ultimele intalniri ale clubului... , cei care nu dau pe la ele si nu cunosc ar trebui sa sa o faca... adica sa vina la intalniri sa vorbim... miercurea erau multi care veneau acum???... si dupa cum a fost stabilit... e un singur club... cine vrea sa isi faca alt club drum bun dar nu logan club brasov...
            incercati sa nu ma mai enervati ca devin nervos cu nervi... ;))...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              Voi in continuare sunteti 2 tabere, ca doar na, asa-i traditia de Brasov.
              Lasati-l sa o faca.
              Cu ce va incomodeaza?
              Vad ca suferiti de oficialitati: "noi, logan club brasov. Noi, cu organizatorul nostru"
              Faceti dracului ceva ca sa va meritati "nomenclatura" de logan club brasov, cu tot cu organizator.
              Voi ,de fapt organizati dezorganizari.
              Halal....
              si gura lui adevar graieste!!
              vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

              Comment


              • Aliene, n-ar fi frumos de ati face ceva, in afara de certuri?
                Faceti o regionala, apoi va mai certati.
                Nu-i asa mai productiv?

                Comment


                • dai tu te rog pm lu sebi8ta si zii sa dea la intalniri... sa discute cu toate lumea.. dupa cum am zis nu e el singur lcb, de ce iar iese scandal...??/ asa a fost si data trecuta unu a dat scanteia si totul a bubuit... tot noi suntem devina ca nu da pe la intalniri... asta da halal...

                  nu cred ca a venit la intalniri si l-a trimis cineva acasa...
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • Eu zic sa vedem daca iese ceva.
                    Pana atunci, doar discutam in zadar.

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      Voi in continuare sunteti 2 tabere, ca doar na, asa-i traditia de Brasov.
                      Lasati-l sa o faca.
                      Cu ce va incomodeaza?
                      Vad ca suferiti de oficialitati: "noi, logan club brasov. Noi, cu organizatorul nostru"
                      Faceti dracului ceva ca sa va meritati "nomenclatura" de logan club brasov, cu tot cu organizator.
                      Voi ,de fapt organizati dezorganizari.
                      Halal....
                      care "nomenclatura" domnule Cezar?noi suntem niste persoane care ne intalnim de cateva ori pe luna,nu avem club inregistrat oficial sau altceva de genul,functia de organizator e doar cu numele
                      nu cred ca suntem obligati sa organizam regionala doar ca vor unii si altii,iar daca o organizam vrem sa o organizam cu transparenta 100%,toti membrii sa fie egali si sa aiba aceleasi drepturi,sa fie colaborare 100% intre membrii,fie el simplu membru sau organizator
                      cand toata lumea din logan club brasov o sa fie de acord cu acesti termeni se poate face regionala la Brasov fara discutii ulterioare si alte certuri
                      acesta este punctul meu de vedere

                      sigpic

                      Comment


                      • Bine zis skorpioane
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post
                          pai sa zis clar ca nu se mai face regionala... organizatorul nostru a zis, si noi toti am hotarat...
                          o fi zis organizatorul ca nu face regionala, dar cand s-a hatarat si cu cine? la ultimele intalniri in nici un caz. cred ca trebuia hotarata cu toata lumea daca se face sau nu. daca 1 pernoasa nu vrea si 10 da asta ce inseamna ca nu mai facem regionala?

                          Originally posted by skorpionking View Post
                          care "nomenclatura" domnule Cezar?noi suntem niste persoane care ne intalnim de cateva ori pe luna,nu avem club inregistrat oficial sau altceva de genul,functia de organizator e doar cu numele
                          nu cred ca suntem obligati sa organizam regionala doar ca vor unii si altii,iar daca o organizam vrem sa o organizam cu transparenta 100%,toti membrii sa fie egali si sa aiba aceleasi drepturi,sa fie colaborare 100% intre membrii,fie el simplu membru sau organizator
                          cand toata lumea din logan club brasov o sa fie de acord cu acesti termeni se poate face regionala la Brasov fara discutii ulterioare si alte certuri
                          acesta este punctul meu de vedere
                          scorpioane nu trebuie sa ai clubul inregistrat ca sa faci ceva frumos, ca sa se organizeze o regionala.
                          Last edited by alex125; 12 January 2011, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • ce ai Axy ai limbarnita

                            Comment


                            • ce ai martalogule te-ai trezit cu fata la cearceaf? intrebam si eu legat de minunata regionala

                              Comment


                              • ma enerveaza frustrati asta 2... ultimi 2...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google