Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai luat cartonas pentru atac la persoana la adresa lui sebita. Ai adus destule argumente ca despre el e vorba. Intradevar este "Zona de Eliberare a frustrarilor cotidiene" nu "Loc de dat cu capul"....intradevar aveti grija ce scrieti. Prea multi s-au saturat de aceleasi probleme cu Brasovul.
    Last edited by darksid3; 11 June 2010, 18:36.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • problemele la brasov se puteau rezolva de ceva timp, fara sa se mai ajunga unde s-a ajuns, dar se pare ca nu s-a gandit nimeni la solutia aia. probabil nici nu avea cum, pentru ca nimeni nu stie ce este aici in afara de cei din brasov. ma rog, ce mai conteaza...
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • stimati colegi! va rog terminati cu atacurile de orice fel!
        mie unu a inceput sa mi se acreasca de problema Brasovului
        aceste chestiuni se pot rezolva si discutind fata in fata ceea ce ar fi cazul nu sa ne facem de rahat pe forum...ca oricum ne-am facut.
        eu unu zic ca AJUNGE!
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • boly, terminam. dar incearca sa te intelegi tu cu sebi fata in fata. sa vezi ce iti zice. ca el nu are nimic cu nimeni.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • vorbii.......................................
            momentan astept sa vad ce se intimpla
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • sunt frustrat de atata agitatie pentru ce?cine vrea vine la intalnire si gata,nu trebuie scrise romane pe forum despre ce face x si y,decat sa-mi bat capul de pomana mai bine ma destind la o intanire

              sigpic

              Comment


              • ma enerveaza ca nu ascult de detector in oras...si azi am sfeclit-o.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • sunt frustrat ca nu spui cate puncte ai luat

                  sigpic

                  Comment


                  • ma enevreaza ca am datorii de nu pot sa le mai platesc, la masina e al nu stiu catelea rand de capete de bara care trebuie sa-l schimb, ii huruie si un rulment,
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • stiu senzatia acu incep sa schimb si eu cate ceva la ea numai ca magazinele nu taie 25% din pretul la piesa ca din salarii o sa taie
                      sigpic

                      Comment


                      • eu nu am luat salariu deloc
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • Ma enerveaza cei care poarta vorba dintr-o parte in alta doar de dragul de a se afla in treaba.si culmea.....mai si inventeaza prostii
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • la naiba! de ce nu scrie pe ibric :ATENTIE FRIGE!
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • Ma enerveaza faptul ca-l enervati pe ALO68!!!
                              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                              Comment


                              • ma primiti si pe mine sa imi dau cu parerea aici la voi sau v-ar enerva acest lucru?

                                pe mine ma enerveaza caldura asta si faptul ca nu sunt si eu in brasov acum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google