Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai trecut o saptamina de lucru(mai e o zi)*****************de sefi
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • iar au bagat dragi nostri conducatori taxa de poluare la masinile noi cum frate sa dau 700 de euroi la un motor de 1.6 16v bataie de joc
      sigpic

      Comment


      • Desi mi-a trecut supararea de ieri pot spune ca sustin ideea ca nimeni sa nu mai dea cu presupusu pe la noi prin club.poate vom deveni si noi mai concilianti unul cu altul
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • ma enerveaza ca iar i-au prins zapada pe nepregatite pe astia de la vectra
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • bv06fww dar nu vezi ca in fiecare an prin lunile ianuarie sau in general in lunile de iarna ii prinde pe nepregatite........e ceva normal ei se asteapta ca in ianuarie sa vina vara......felicitari lor

            Comment


            • Originally posted by ALO68 View Post
              Buna ideea lui florinc_99. Cat despre cauciucuri ale mele sunt de vara si nu am probleme cu mersul prin oras.chiar trebuie sa ai cauciucuri de iarna ca sa mergi cu masina?
              DAAAAAA.... Adi, sunt foarte importante cauciucurile de iarnă. Pun pariu că aşa a gândit şi cel care mi-a distrus portbagajul în Sinaia pe 3 ianuarie. A venit sanie în Loganu meu, deşi eram de cateva secunde opriţi la o trecere de pietoni. A pus frână şi a venit sanie direct în noi.
              Aşa că.... SĂ NU VĂ MAI AUD că nu sunt importante anvelopele de iarnă

              Comment


              • Ca sa ma eliberez alina te intreb:de unde sti ca a avut cauciucuri de vara?
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • s-o fi uitat la cauciucuri

                  sigpic

                  Comment


                  • Da.cred ca direct la cauciucuri s-a uitat
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • Originally posted by ALO68 View Post
                      Da.cred ca direct la cauciucuri s-a uitat

                      apropos de Adi, dacă tu nu eşti femeie nu înseamnă că mori de foame când nu e nevastă-ta acasă. Aşa cum şi tu şti să faci mâncare şi să ai grijă de copii, aşa ştie şi nevastă-ta (ca femeie) unele lucruri pe care în accepţiunea ta le ştie numai un bărbat.
                      Eu mi-am schimbat ceva seturi de anvelope la viaţa mea şi m-am documentat foarte bine înainte.
                      Cunosc dintr-o privire diferenţa dintre cauciucurile de vară şi cele de iarnă sau all seasons.
                      Poate ţie ţi se pare greu să faci diferenţa, mie nu......
                      (stresule nu este off topic: sunt frustrată de gândul că Adi crede că toate femeile sunt zero când e vorba de maşină).
                      "Alo" fă-ţi rost de maşină cu care să vii la nişte liniuţe. Cu maşina ta ştiu că nu te bagi. Doar nu ţi-e frică nu? Sunt şoferiţă, n-ai de ce să te temi.....

                      Comment


                      • sal

                        cica zona de eliberare a frustarilor cotidiene si nu numai nu? pai atunci ma enerveaza si nu mai suport romanii.....in frunte cu mine si ma enerveaza aia cu ''brandu mare'' facut cu steroizi la sala cam atat.....

                        Comment


                        • WAW!!!Asta cred ca doare destul de tare!!!
                          Sper ca accepti provocarea MAN???
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • si pe cind apliliecii vs ALO68?
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • eu voi face poze...sunt frustrat deci nu e off topic.

                              ma enerveaza salariile bugetarilor.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • deci pe cand liniuta?si da cauciucurile de iarna sunt foarte importante.deoarece cele de vara la o temp mai mica de 0 grade,daca nu ma insel,se intaresc si mergi sanie.sau?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google