Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    asa e o vreme de frumoasa de-i vine la masina sa se dea cu capul de pereti,acu o speli acu-i la loc

    sigpic

    Comment


    • #92
      azi am o treaba cu ”desteptii” care trec cu 80 la ora prin ditamai lacul de noroi cu apa de pe mijlocul străzii, in conditiile in care sunt masini pe toate benzile, pe ambele sensuri de mers. Mie mi-a facut masina fleașcă un ”spaima șoselelor” din-ăsta, care nu are bun simț și trece ca vodă prin lobodă

      Comment


      • #93
        ) vai ce revoltata esti mai Alina

        Comment


        • #94
          pai da, ca nu-mi mai cunosc masina in parcare de murdara ce e.Panacotic vezi ce faci sa te faci bine

          Comment


          • #95
            alina hai pe discutii generale....ca iar suntem offtopic........

            Comment


            • #96
              am spalat masina dupa care m-am dus la real si un ,,spaima sosele" mi-a facuto praf de murdara mari soferii,prin apa asta murdara.
              sigpic
              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

              Comment


              • #97
                La ora 21 mai vine o șarjă de Loganuri proaspăt spălate la Real. Poate-l prindem la strâmtoare pe ăla de e [spaima şoselelor] (nu e off topic+ e si asta o frustrare)
                Last edited by apliliecii; 23 December 2009, 18:58.

                Comment


                • #98
                  sint fustrat si.....................................aaaaaaaaaaa aauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!capu' meu.
                  remediu rapid cunoaste careva?
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • #99
                    nestea de lamaie + saridon + nestea de lamaie + ciorba de vacuta!

                    sigpic

                    Comment


                    • sint nervos ca unii merg la vin/tuica fiarta iar eu sint sofer si nu am sofer de schimb(mi s-a imbatat)
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • ma enerveaza ca prima zi de munca a fost si este in continuare incarcata....prea multe dintr-o data
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • cred ca explodez cand nu reusesc sa fac un lucru din cauza autoritatilor ...iar vina e aruncata pe mine...
                          fara

                          Comment


                          • iar a nins si e varza totul,ca de obicei

                            sigpic

                            Comment


                            • sunt frustrat...motivul...nesimtirea soferilor cu 2-a clase (adica a soferilor de orice fel de autobuz)
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Lasa-i sa traiasca si pe ei nu fii frustrat din cauza lor ca sunt neseriosi in trafic si ca nu au oglinzi si nu stiu sa semnalizeze si cate si mai cate ,parca tin cu tot dinadinsul sa se urce pe tine cu ditatamai masina.Soferi de duzina.....doamne ce ii urasc si eu pe astia...
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google