Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @ALO68 si @apliliecii nu mai fiti offtopic pe acest thread, daca aveti ceva de spus eliberati-va frustrarile, altele le discutati la discutii generale. multumesc de intelegere
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • #17
      Nu am nici o paguba in afara de casetofon!!!
      Niste hoti de comitet!!
      Stress, nu mai te stresa cu oftopicul.
      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

      Comment


      • #18
        Nu suport femeile la volanul unui Jep mare imens care consuma foarte mult si merg ca trabantul cu 40 Km/h. "La cratita" oare cum au luat masina aceea ? muncind ?
        B 44 NWP

        Comment


        • #19
          Nici eu nu le suport dar aici in brasov sunt mai putine ca in bucuresti
          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

          Comment


          • #20
            O ... am uitat mai vorbesc si la telefon.
            B 44 NWP

            Comment


            • #21
              Asa ca sa fie tot tacamul
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • #22
                Nu ma mai suport!!!!
                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                Comment


                • #23
                  pana sa am masina imi placea iarna, acum ma enerveaza ca tre sa cobor din casa cu 10 minute mai devreme ca sa dau zapada jos de pe masina, si ma enerveaza dobitocii care parcheaza pe unde apuca si tre sa treci pe langa masinile lor la milimetru ca sa iesi din parcare sau de pe strada
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • #24
                    eu nu am probleme nici cu dobitocii care parcheaza rau ca la mine in curte numai membrii familiei parcheaza si din cate stiu eu toti au permisul luat pe bune...........pe mine ma enerveaza ca tre sa dau la zapada din curte de nu mai suport......si deabia a venit iarna......

                    Comment


                    • #25
                      Panacotic mai ai de dat zapada pana in mai.
                      Cand incepi sa te obisnuiesti,.....vine vara.
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • #26
                        a venit iarma in adevaratul sens al ei
                        ************************************************
                        ************************************************** ********** cu dezapezirea lor ca am tras niste drifturi pe la mine ..................
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • #27
                          Pe mine ma mai enerveaza stresul
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • #28
                            pe mine ma enerveaza faptul ca desi drumurile sau curatat de zapada se circula mai greu decat cand a nins,parca a dat strechea in unii soferi

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Multi soferi ar trebui sa stea acasa.habar nu au sa circule.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • #30
                                si multi nu au gume de iarna si incurca circulatia...si daca eu pun frana brusca...trebuie sa am grija si de ala din spatele meu...ca poate aluneca si nu se opreste. ...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google