Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oooooooooooooooo lume noua pe forum,ce mai faci colegu cam scump la vedere

    Comment


    • frustrari din ce in ce mai tari ... urmeaza sa se faca greva ?..
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • speram sa faci tu....
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • hai sa va zic si eu frustrarea mea, desi nu's din Brasov si nici macar din acea parte a tarii.
          am inteles ca unii nu vor sa se implice in aceasta regionala, foarte ok din partea mea.
          ailalti vor sa organizeze regionala si sa se implice, foarte ok din partea mea.

          si amu frustrarea: de ce aia primii care nu vor sa auda de regionala o tot smotocesc cu regionala asta? am inteles, nu vor sa participe si gata, deci de ce se mai discuta?
          s-a clarificat, ailalti organizeaza, ceilalti nu-i intereseaza, end of story.

          acum daca eu vin si va zic ca voi fi prezent in martie la Brasov la regionala, nu o smotociti ca voi nu sti de nici o regionala si rahaturi dinastea ca ma supar si ma supar rau.
          sunteti constienti ca va fi o regionala in Brasov in martie, acceptati, ignorati si nu dezinformati.

          ati inteles voi frustrarea mea? nu, va spun eu ca nu ati inteles frustrarea mea!
          frustrarea mea e ca se va ajunge la ce a scris darksid3 in acest post #283, mai exact partea cu stersul si va garantez ca nu glumea si nu-si incerca norocul, e cat se poate de reala situatia.

          ma repet: in martie in Brasov se va tine o Regionala, unii organizeaza si se implica, ceilalti sa se obisnuiasca cu ideea, sa ignore, sa nu mai discute si sa nu o de-a in ironii ieftine cum ca nimeni nu stie de acea regionala(asta insemna dezinformare).
          ca sa fie toata lumea fericita, regionala nu se va tine sub numele de Logan Club Brasov, dar se va organiza si se va tine in Brasov, deci chiar nu este nici un fel de problema din partea nimanui, doar daca va mananca pielea si gasiti un motiv, ca intotdeauna de altfel. Presimt ca amu nu o sa convina la unu' altu' ca e in Brasov intalnirea... sa o faca unde vrea el, nu in orasul Brasov. numa indrazniti, numa sa indrazniti.

          sper ca ati inteles frustrarea mea, ce bine ma simt acum ca am spus-o.

          mai o chestie, discuiile pe aceste 2 teme, stersul Brasovului si regionala, sunt total inutile, nu vor schimba cu nimic parerile mele despre problemele si userii din acea zona.
          Last edited by crististreulea; 15 January 2011, 00:02.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • domnule Streulea,daca nu a-ti observat s-a facut o reorganizare a clubului si o lista cu cei care vor sa fie membrii in logan club brasov
            acei membrii care suntem pe lista nu vrem sa organizam regionala impreuna cu cei(cel)care organizeaza acum acest eveniment;nu-i opreste nimeni de la acest lucru si pot sa faca cate regionale vor,dar nu in numele nostru
            se pare ca toate problemele se sparg in capul nostru si nu inteleg de ce,pentru ca o persoana e preferata mai mult decat 15-20 de persoane,nu mi se pare logic acest lucru
            daca parerea la 10 insi conteaza mai putin decat a unuia singur inseamna ca altii au probleme si nu noi

            ca fapt divers,cat a fost mumus organizator si apoi restul verii cat am fost fara organizator s-a auzit vreun scandal de la noi?
            a venit vreun moderator la vreo intalnire de-a noastra sa vada ce fel de oamneni suntem,sa ne cunoastem mai bine?cred ca toata lumea si-ar schimba parerea despre noi

            numai bine la toata lumea!!!

            sigpic

            Comment


            • ma enerveaza ca nu ma pot intilni cu Skorpion sa-mi dea umerasul ,si ca uit filtru tot timpul acasa(pentru Alien)
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • skorpionking: eu cred ca tu esti total pe langa ce am scris eu in postul anterior. nu m aintereseaza ce s-a intamplat pana acum 4-5 zile cand s-a hotarat ceva, adica aia cu ai lor si ceilalti cu ai lor.
                exact cu ai zis, s-a facut o reorganizare: o trupa nu vrea regionala iar cealalta organizeaza regionala.
                din moment ce respectivii au zis si au sustinut ca nu se implica, de ce de la aceasi echipa apar posturi ironice legat de respectiva regionala? posturi care ma scot din sarite, deci da, problema se sparge in capul acelei echipe.

                si toate astea imi alimenteaza ideea de a se sterge sectiunea Brasov.

                repet si subliniez si ingros esentialul: regionala nu se va tine sub numele de Logan Club Brasov, dar se va organiza si se va tine in Brasov, deci chiar nu este nici un fel de problema din partea nimanui, doar daca va mananca pielea si gasiti un motiv, ca intotdeauna de altfel. Presimt ca amu nu o sa convina la unu' altu' ca e in Brasov intalnirea... sa o faca unde vrea el, nu in orasul Brasov. numa indrazniti, numa sa indrazniti.
                Last edited by crististreulea; 15 January 2011, 02:09.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  pe mine ma enerveaza agitatorii de spirite. ps : sunt chiar foarte ON topic ! si ma mai enerveaza aia care mint cu nerusinare, si ma mai enerveaza minciuna si nesimtirea unui forumist 'special'
                  Originally posted by Cezar View Post
                  Pai mumus, inseamna ca esti suparat pe tine si gruparea ta...
                  sa inteleg ca "gruparea lui " sintem ceilalti?in cazul asta stinate Cezar iti astept scuzele..........
                  mai intii fa cunostiinta cu omul apoi arunca cu noroi.
                  sa speram ca aceste lucruri se vor rezolva pe cale amiabila.
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • cred ca sa discutat suficient despre regionala,ar fi cazul sa ne oprim aici si sa ne axam pe alceva mai mportant...

                    Nu cred ca esti in masura sa spui despre ce se poate sau nu discuta. Vor mai multi sa discute o astfel de problema, chit ca-i delicata, lasa-i sa o discute. De aceea se modereaza, si nu se opreste. Cand se degenereaza se opreste. Cat despre posturi, ori le stergi pe toate, ori le lasi pe toate. Nu lasa posturi intr-o anumita conjunctura, caci se poate interpreta in mii de alte feluri.
                    Last edited by Cezar; 15 January 2011, 20:22.
                    sigpic

                    Comment


                    • si eu cred la fel, la noi e cel mai bine doar cand tacem, din privinta unora... daca indraznim sa spunem ceva pe forum, se da la intoarsa, toti vorbesc de noi, dar nimeni nu a dat macar o data noroc nu noi...in schimb se comenteaza, si cica ne cunosc toti, dar repet, nici macar o data nu au dat macar noroc cu noi, si se comenteaza , si se comenteaza, pacat, si rusine, dar asta e, ne place forumul, rezistam
                      Eu as zice sa nu ne mai analizati asa, din afara, ca nu e corect, si nici nu se poate forma o parere corecta,
                      Va rog , nu ma luati ca voi ne cunoasteti, ca nu aveti cum, voi cunoasteti doar ce vi se povesteste, atat.

                      Si eu vreau liniste, a fost super atatea luni la rand, nu vreau nimic altceva decat sa fim lasati in pace, sa fim lasati sa ne reorganizam in aceasta noua formula, si cand vom fi pregatiti o sa facem si noi multe lucruri, dar mai intai trebuie sa ne reorganizam in aceasta noua formula cu Unknown ca organizator, ca e ok asa !
                      Last edited by mumus; 15 January 2011, 10:30.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • atunci lasati oameni aia si nu mai comentati in privinta lor si in ceea ce vor sa faca , asta a vrut sa sublinieze Streulea .
                        Mumus , se pare ca omu ala a scris degeaba , ca tot nu ai inteles ideea.

                        Comment


                        • Originally posted by boly76 View Post
                          sa inteleg ca "gruparea lui " sintem ceilalti?in cazul asta stinate Cezar iti astept scuzele..........
                          mai intii fa cunostiinta cu omul apoi arunca cu noroi.
                          sa speram ca aceste lucruri se vor rezolva pe cale amiabila.
                          Asta ai dedus singur, asadar n-are legatura cu spusele mele.
                          Cat despre cunostiinta, mi-ar face placere.
                          Din pacate voi nu intelegeti un lucru: eu unul ma leg strict de persoana dvs virtuala, deci de dvs boly, mumus, unknown, s.a. Nu va cunosc numele reale, nu va cunosc comportamentul in afara acestui forum, si nici nu am o pare pasiune sa stau sa le descopar. Insa, pe acest forum, identitatile boly, mumus sau altii, sunt mustrate datorita atitudinii lor. Probabil ca in afara forumului sunteti altfel, insa nu tine de mine sa aflu cum sunteti in afara acestuia.
                          Deci, nu luati nimic personal, decat daca va identificati cu personalitatea identitatii virtuale.

                          Lucrurile poate se rezolva pe cale amiabila, insa la cum va vad, extrem de putine sanse.
                          Eu va urez succes.

                          Comment


                          • Multumim Cezar, si sper ca ai vazut ca lunile in care stim noi cine sa dat la fund, a fost liniste...

                            problema e una singura , Sebita organizand iar regionala vruta numai de el si de inca 2-3 persoane, neavand fonduri...incearca iar sa ne inbarlige, iar noi , primind deja clapa anul trecut nu mai vrem si anul asta.

                            Din aceasta cauza nu mai vrem noi regionala organizata de el... acum aveti motivul real si pe fata spus.

                            Sper sa incheiem cu aceasta ocazie toata tampenia asta, ca chiar nu vrem scandal.
                            Sa organizeze din partea mea si a celorlalti ce vrea, da sa nu ceara bani de la noi, ca ne-am fript deja o data.

                            cand vom organiza noi regionala, ea va fi una transparenta, fiecare platind pe loc tot ce vrea, cazare, masa, etc... nu o sa se ia bani in avans,sau daca se vor lua, se vor lua ca garantie, urmand sa fie inapoiati la sosire. Lasati-ne va rog sa ne reorganizam, si mai vorbim dupa.
                            Last edited by mumus; 15 January 2011, 12:04.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • "problema e una singura , Sebita organizand iar regionala vruta numai de el si de inca 2-3 persoane, neavand fonduri...incearca iar sa ne inbarlige, iar noi , primind deja clapa anul trecut nu mai vrem si anul asta."
                              daca tie ti se pare ca ne lipseste ceva, te inseli amarnic.
                              noi v-am intrebat simplu daca vreti sa va implicati la organizarea acestei Regionale Logan Club, NU v-am cerut bani. Daca nu va intrebam, ziceati ca vroiati si voi sa contribuiti la organizare.
                              un singur lucru se stie: cu voi cum o dai tot nu e bine.
                              si parerea mea este sa terminati cu toate balariile astea sa va vedeti de treaba si de spriturile voastre, ca nu o sa va mai incurce nimeni.
                              Drumuri bune va doresc
                              Last edited by florinc_99; 15 January 2011, 14:51.
                              sigpic

                              Comment


                              • acele 2-3 persoane ..sunt cel putin 12-13 persoane care intradevar vor sa faca ceva pentru acest club...daca nu ne facem prezenta pe acest forum asta nu inseamna ca nu existam, noua ne plac faptele si mai putin discutiile despre nimic..spor la.....discutii inutile..noi ne vedem de treaba...
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google