Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @boly: ia vezi postul 254. Eu sunt acolo?
    @skorpio: du-te acolo stimabile. Sau crezi ca daca pleci va fi vreo mare pierdere?

    Comment


    • cine a zis ca pleaca?am ca daca se inchide sectiunea pe Brasov mai sunt si alte optiuni

      sigpic

      Comment


      • pana la urma cine face regionala , sebi singur , sau va implicati si voi ?

        Comment


        • Pai nu vezi ca se dau toti cap in cap...dar de fapt e liniste si pace
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            Eu nu ma bat cu pumnul in piept cum ca "logan club x" face si drege, "logan club x" nu participa la Y.
            Sfatul meu este cu altul: incercati sa va canalizati atentia in cu totul alta directie, caci altfel veti ajunge sa va sfasiati pe unde aveti ocazia.
            ca un raspuns :
            in primul rind este zona de eliberare a stresului cotidian
            nu este o zona a crearii de conflicte,cum au creat unii chiar si la cafenea
            nici noi nu ne-am "batut cu pumnul in piept"-daca e sa organizam ceva o sa o facem cind va fi cazul nu cind vor altii.

            si urmeaza si descarcarea mea
            De ce unii nu pot sa-si vada de viata lor si sa stea linistiti atunci cind e liniste?
            De ce unii il ridica atit in slavi pe o persoana..(nu ma apuc sa-l caracterizez)
            care pina acu citva timp faceati nisto de el?
            si ca sa se termine bilciul-- cind schimbam iar organizatorul?
            va rog sa terminati cu timpeniile si lasati oamenii in pace
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • Despre ce persoana e vorba si care ar fi cei nominalizati ce nu-si vad de TREABA lor. In alta ordine de idei, care ar fi TREABA lor pe forum?

              Impresia mea e ca unii nu au imaginea de ansamblu. O sa propun tuturor moderatorilor sa nu se mai implice, "zona" Brasov fiind cu autonomie unde totul merge struna si lumea se intelege precum grecii de la Termopile si armata persana.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • pe mine ma enerveaza agitatorii de spirite. ps : sunt chiar foarte ON topic ! si ma mai enerveaza aia care mint cu nerusinare, si ma mai enerveaza minciuna si nesimtirea unui forumist 'special'
                Last edited by mumus; 13 January 2011, 15:09.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • pe mine nu ma mai enerveaza nimic

                  Comment


                  • pe mine ma enerveaza, ca pe alex nu-l enerveaza nimic
                    sigpic

                    Comment


                    • salutare domnilor..imi pare rau de ce vad pe acest forum destinat pasionatilor de masini..ma enerveaza ca e plin de bolnavi de functii,dependenti de propuneri idioate,prefacuti si oamnei falsi...multi dintre cei ce posteaza pe acest forum sunt depasiti total de ceea ce inseamna cu adevarat acest club..adica sa fim o mare familie UNITA de pasiunea pentru masini..sa ne intanlim ,sa povestim si sa ne simtim bine....incapatanarea si prostia au calcat in picioare aceste lucruri....
                      Multa sanatate si drumuri buna va doresc.
                      Ca invatatura de minte...celelalte orase sa NU faca la fel ......
                      DE MAINE DAU STIKERELE JOSS
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • Pai mumus, inseamna ca esti suparat pe tine si gruparea ta...
                        Repet, vezi postul 254.

                        Comment


                        • pe mine ma enerveaza ca va certati pe forum toate discutile ar trebui spuse la intalniri nu aici ca doar nui circ
                          sigpic

                          Comment


                          • gata ma enerveaza si pe mine ceva. am inceput sa ma enervez pentru ca florinel s-a enervat ca eu nu ma enervez.

                            Comment


                            • dute tare Axy,vrei niste calmante de la mine

                              Comment


                              • pe mine ma enerveaza si ma irita rau de tot............................................... ...si ...............................................si ...............................si.............

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google