Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar bat metalic antena logan si aerator.
    Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

    Comment


    • e ceva de capu la becurile alea H4?

      Comment


      • Nu le-am incercat, daca te intereseaza ne putem maine sa le vezi.Stie cineva vreun centru de dezmembrari logan?
        Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

        Comment


        • Cumpar Kormoran K801 ofer 100 ron cash si una folosita sa inlocuiasca rezerva vanzatorului.....
          Brasov.

          Sincer ...credeam ca nu voi putea onora toate ofertele...

          Comment


          • Daca sunt profilul asta am si eu 4 prin beci, iti alegi din ele ...moca...http://www.tocmai.ro/cauciucuri-logan-1451266.html
            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

            Comment


            • Originally posted by condaru321 View Post
              Daca sunt profilul asta am si eu 4 prin beci, iti alegi din ele ...moca...http://www.tocmai.ro/cauciucuri-logan-1451266.html

              Mersi fain , dar vreau unul nou-nout pe care sa-l platesc.

              Comment


              • Originally posted by phantom View Post



                daca stai bine cu nervii poti sa iti iei de la rusi si iti lasa si din pret dar te sfatuiesc sa iti iei cu amortizor de sunet.Eu vreau sa o dau jos pe a mea ca m-a innebunit de creieri si pe vecini totodata
                daca o vinzi toba o cumar eu
                sigpic

                Comment


                • trebuie sa ma gandesc cum sa fac deoarece va trebui sa imi cumpar alta si sa o si montez ca nu vreau sa stau fara toba si dupa aceea sa ti-o dau

                  Comment


                  • va recomand toba ca mea si a lui unic su silencer demontabil cu tot
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • Cumpar Kormoran K801 ofer 100 ron cash si una folosita sa inlocuiasca rezerva vanzatorului.....
                      Brasov.

                      Comment


                      • Originally posted by phantom View Post
                        trebuie sa ma gandesc cum sa fac deoarece va trebui sa imi cumpar alta si sa o si montez ca nu vreau sa stau fara toba si dupa aceea sa ti-o dau
                        daca vrei iti dau originala mea

                        Originally posted by bv06rmn View Post
                        va recomand toba ca mea si a lui unic su silencer demontabil cu tot
                        pune te rog site ul de unde ai luato
                        Last edited by catalinnyk; 14 June 2011, 12:27. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • rmn voi aveti diesel de aia e misto... ca nu face galagie uriasa... pune pe un 1.4 sau 1.6 benzina si se schimba ideea... cu tot cu silencer... ca toba o recomand si eu dar nu ca si "silentiozitate"...
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • ai dreptate, dar cu tot cu silencer nu poate sa sune atat de urat cum suna a lu phantom de exemplu
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • da a lui phantom suna foarte fain

                              sigpic

                              Comment


                              • Apel umanitar:

                                Rog un coleg de forum sa-mi dea imprumut un bat de antena metalic, doar pentru o zi sa fac un test sa vad cum merge radioul in Zarnesti...multumesc anticipat.

                                Am fost azi la zotec sa cumpar si nu am gasit decat din asta de fibra de sticla de care am si eu(am sunat inainte si mi-au zis ca au bat metalic)m-au pacalit BABORNITELE alea.
                                Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google