Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i-ati frate din selgros sau carrefou antena chiar tunning la 28 ron de aluminiu si are semnal bun

    Comment


    • eu nu am antena de juma de an... e astupata gaura si tot prind radio ...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • pai da man da poate baiatului nu ii place sa stea cu gaura astupata

        si in + de asta tu stai la oras man nu in Zarnesti ;)
        Last edited by phantom; 14 June 2011, 21:46. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by phantom View Post
          pai da man da poate baiatului nu ii place sa stea cu gaura astupata

          si in + de asta tu stai la oras man nu in Zarnesti ;)
          Dupa regionalizare si Brasovul o sa devina o comuna...)

          Originally posted by mc_alienu View Post
          eu nu am antena de juma de an... e astupata gaura si tot prind radio ...
          cum prinzi, ti-ai montat antena electronica?

          Originally posted by phantom View Post
          i-ati frate din selgros sau carrefou antena chiar tunning la 28 ron de aluminiu si are semnal bun
          Am fost in Brintex,Real, piata de rusi de la Bartolomeu,dar nu la Carrefour sau Selgros.O sa ma duc maine sa ma uit.
          Am nevoie de una sa fac un test...
          Last edited by condaru321; 14 June 2011, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

          Comment


          • am si electronica... pe post de bibelou momentan... ca nu e legata... in dedeman au fost la oferta daca nu cumva mai sunt cu 9,9 lei...

            nush daca erau metalice sau plastic
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Sincer ma dispera faza asta cu radio-ul.Eu 90% din timp ascult numai radio Euro**FM care are acoperire nationala si cand ajung in Tohan il apuca toti dracii si incepe sa piarda semnalul...pana la urma o sa-l schimb chiar daca nu am ce sa mai fac cu comanda...Un coleg de forum s-a oferit sa-l cumpere.
              Ciudat e ca am pus o sarma de CU in locul antenei si s-a simtit o imbunatatire a semnalului.
              Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

              Comment


              • uite man ia si vb cu baiatul de antena asta eu zic ca e ok http://www.okazii.ro/catalog/5552783...-.html#galerie

                Originally posted by skorpionking View Post
                da a lui phantom suna foarte fain
                suna fain man intr-adevar dar iti si testeaza nervii si vad ca inca o mai duc dar dak imi puneam 2 tobe la fel oare cum suna ?? noroca ca mi-a zis tipul sa merg cu asta cateva zile si dupa aceea sa o montez si pe a 2-a dar nu mai imi trebuie
                Last edited by phantom; 15 June 2011, 06:28. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • 2XT10 cu 4 led-uri normale 8ron
                  2XH4-96 smd 130 ron
                  2XH7-96 smd 110 ron
                  2XT10-9 smd 20 ron
                  4xT10-9 smd 60 ron
                  banda flexibila si adeziva 15 smd 10 ron.
                  Produsele sunt noi netestate si preturile NEGOCIABILE.
                  Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                  Comment


                  • Originally posted by condaru321 View Post
                    Apel umanitar:

                    Rog un coleg de forum sa-mi dea imprumut un bat de antena metalic, doar pentru o zi sa fac un test sa vad cum merge radioul in Zarnesti...multumesc anticipat.

                    Am fost azi la zotec sa cumpar si nu am gasit decat din asta de fibra de sticla de care am si eu(am sunat inainte si mi-au zis ca au bat metalic)m-au pacalit BABORNITELE alea.

                    Daca ai drum prin Brintex (sunt zilnic acolo - stand 312 " Universul Copiilor" - Cristi) iti imprumut originala pentru o zi de proba.....

                    Si haideti odata cu Kormoranul ala ca putrezeste prin portbagaj.......

                    Comment


                    • un prieten vinde 4 cauciucuri ''good year'' date jos de curand de pe un logan.Dimensiuni 185/65/15.Pret 100 ron toate 4 bucati.Doua dintre ele sunt bune iar celelalte 2 mai uzate numar de telefon 0765/068489 si raspunde la numele de Bica

                      Comment


                      • haideti odata cu Kormoranul ala ca putrezeste prin portbagaj.......

                        Comment


                        • vand pe o "bere " aripa stanga fata de ph2 ( merge si la ph1) usor avariata culoare gri pt doritori de tunning sau experimente
                          Attached Files
                          ala cu ned 4 sped ... sigpic

                          Comment


                          • la corsa se potriveste?
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • nu,ca e cat juma de masina

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                la corsa se potriveste?
                                dac sti sa sculptezi cu flexu probabil ca sa-ar potrivi
                                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google