Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta-i reclama pe fata... propun sa se ia masuri...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Alea erau indicatii exacte, lipsesc doar coordonatele GPS k sa nu zica lumea ca nu a gasit iar locatia ) . E o intalnire scurta doar.

      Comment


      • tinand cont ca nu ne-am mai vazut de un an de zile, propun adunare joi la ora 18 la magnolia.

        La Multi Ani ! ! !
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Ar fi frumos sa si vina cineva, pentru ultima joi din 2011 multumesc lui Emil si RMN ca au venit, sper sa ne vedem joi. La multi ani, bani si toate cele bune pentru 2012!

          Comment


          • Originally posted by LoganRacer View Post
            Ar fi frumos sa si vina cineva, pentru ultima joi din 2011 multumesc lui Emil si RMN ca au venit, sper sa ne vedem joi. La multi ani, bani si toate cele bune pentru 2012!
            La Multi Ani la toata lumea , multumim de micile cadouri e un gest foarte frumos din partea ta si sa ne auzim cu bine joi
            ala cu ned 4 sped ... sigpic

            Comment


            • Sa nu ma uiti cu alea care imi lipseau, alien, razvan si cu ce am mai vb, trimite-le pe bcc9011@yahoo.com sau daca le poti aduce pe un stick si le copiez joi. Ms mult!

              Comment


              • maine apar si eu de la 18 la magnolia. asta daca vreti sa primiti un ungur
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • primim pe oricine e de treaba si isi vede de ale lui. discriminarile nu-si au locul aici. atata timp cat ne intelegem bine si avem 'relatii extraconjugale' (in afara intalnirilor si alte treburi) nu conteaza 'natia'.

                  ne vedem la un ceai, o ciocolata calda, ca afara nu-i de gluma )
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • daca dati un suc vin si eu... macar sa ma aleg si eu cu ceva...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • dau eu boss.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • maine la ora 18 la magnolia o sa fiu si eu prezent
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • Cine poate trece pe la mine azi sa ii las cadourile? Nu pot sa vin azi ca am de mers iar o gramada dupa servici

                          Comment


                          • trec eu acum de dimineata dupa ce plec de la sicaro.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Siiii........la decernarea premiilor Logan Club Brasov, va onoreaza RMJ cu premiile Oscar... ) daca mai e cineva dupa ora 8 o sa ajung si eu, daca nu onorurile le va face RMJ.

                              Comment


                              • posibil sa aterizez si eu
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google