Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • s-a inventat telefonul... masina mea, a lui RMN si a lui loganracer erau in strada si nu aveai cum sa nu le vezi ca intrai in plin in ele... pacat.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • nu mai am nr tau aline...n-am vazut masinile..sunt mai chior

      Comment


      • tot ala e...
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • salutare baieti, eu am si uitat ca azi e joi poate joia vitoare sincer din poza nici eu nu as fi gasit locatia...

          salutare baieti, eu am si uitat ca azi e joi poate joia vitoare sincer din poza nici eu nu as fi gasit locatia... joke
          Last edited by mumus; 8 December 2011, 23:45. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • foarte posaca adunarea de azi lume putina si suparata , dar noi sa fim sanatosi, multumesc celor care au reusit sa vina ;)

            Comment


            • joi/18/magnolia?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • daca suntem iar 3 insi eu zic pas, la fel si cu activitatile din ultima perioada
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Mai bine am organiza o intalnire fara masini.....mai e putin si se incheie anul si trebuie sarbatorit cum se cuvine.....doritori??
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • remeneule...de aia am propus magnolia, ca acolo venea poporul... la bcc la sala a fost problema, ti minte ca acum 2 saptamani am fost 11 sau 12 ce naiba...

                    fara masini poate sa vina cine vrea sa bea. eu unul nu beau . oricum dupa intalnire trebuie sa ajung pana la mumus.

                    am dat un mass pe mess ca sa vada poporul ca ramane magnolia.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • vin si eu daca nu lucrez
                      ala cu ned 4 sped ... sigpic

                      Comment


                      • atunci ramane la magnolia dar sa vad cum ajung si eu ca dupa cum stiti lucrez la ora aia ;))

                        Comment


                        • Cui ai dat mass pe mess aline?
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • pe voi care ati scris aici v-am sarit ca nu avea rost sa va 'spam-ez' degeaba.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • joi simt la munca,o ratez pe asta
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google