Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • joi 23 06 2011 intalnire logan club brasov in parc tractoru,ora 18 si un pic, dezbatem subiectu 'mers in grup la drag race'
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • ma cam oftic ca nu o sa fiu prin zona,insa,poate daca mergeti cu drag la race o sa aduceti si ceva poze............
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • Din pacate nu pot sa ajung azi si nici data viitoare nu o sa pot sa vin, ne vedem la intalnirea de pe 7 iulie...

        Comment


        • ne vedem la 18 30
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • iata si cateva poze de la intalnirea de azi.

            in rest...ne vedem duminica pe la 12 la drag.
            Attached Files
            Last edited by mumus; 23 June 2011, 22:52.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • ceva puternic!
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • Lume 9.cred ca intalnirea a fost super
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • nemaipomenita chiar!
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • aduc o propunere, care nu ar trebui 'refuzata'. propunere legata de intalniri, evident.

                    tot se plange lumea ca nu facem nimic in afara de a sterge praful de pe anumite locuri, propun ca urmatoarea intalnire dupa urmatoarea (), adica pe 14 iulie, sa ne intalnim in livada la ora 18:30. lasam frumso masinile si facem si noi activitate sportiva, mai plimbam un urs prin oras, mai vedem una alta 'in grup', dupa care, daca vremea tine cu noi si timpul ne permite, poate schimbam locatia, in sensul sa dam o fuga pana la cetate, sau alte idei constructive de genul.

                    este o idee de 'a face' ceva, asa ca banuiesc ca nimeni nu are nimic de comentat, pentru ca atunci nu va mai inteleg. 1 litru, 2 de bezina/motorina nu cred ca e mult.

                    am venit cu initiativa, va rog sa facem pe dracu in 4, sau in cate vreti voi, si sa ne mobilizam si noi oameni buni. cu ocazia asta si putina reclama prin oras.

                    de ce am zis din 14 iulie? pentru ca in 7 iulie, saptamana viitoare, avem musafir de la suceava, iar locul de intalnire ramane in parc la tractorul, pentru ca musafirul acolo o sa fie, la spiru haret.

                    propuneri constructive se primesc, deconstructive spuneti-le in alta parte, nu aici.
                    Last edited by B 83 RMJ; 24 June 2011, 21:00.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • eu as propune si o intalnire pe 2 roti de exemplu...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • de exemplu nu stiu cati au biciclete, si functionale. intai sa facem acest pas de inceput... ca de aia nu vine lumea la intalniri, ca stam ca mosii in parc. macar de jucam sah
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • eu unul sunt de acord cu ideea lui alin...bine punctat la faza cu bicicletele functionale .
                          DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                          sigpic

                          Comment


                          • deci dak vin io cu bitza mea de tohan adik aia verde cu abtibilde originale maro va rup pe toti bitza e de prin anii '65

                            Comment


                            • alin ai sarit o intalnire... cea de pe 30, mie imi suna bine ceea ce propui, deci sunt pentru (nu ca ar conta parerea mea )

                              Comment


                              • aualeuuuu. da. eu aveam impresia ca deja e 1 iulie.

                                deci,

                                intalnire joi, 30 iunie in livada, in parcarea din spate la ora 18:30, cu voie de iesire la o plimbare, ca sa mai facem sport, ca si asa nu prea facem.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google